Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha a nem ul stabilan 10...

Baj ha a nem ul stabilan 10 es fel honaposan?

Figyelt kérdés
7 honaposan felallt egyedul, maszik gyonyoruen, oldalra lepeget kapaszkodva, de ha ulnie kell a feneken, nyujtott labakkal akkor instabil. Ezt o is erzi igy a pozicio amit az uleshez hasznal, az hogy terdelesbol hatra ul a labfejere, es igy sokszor W pozicioban vannak a labai. Tudom h ez rossz a terdenek, de a feneken nem stabil, igy hiaba ultetem at, helyes, ulo helyzetbe, rovid idon belul vagy eldol, vagy elmaszik...mitol lehet ez?
2017. nov. 27. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a nagykönyv szerint mi a határideje a stabil ülésnek, de úgy rémlik, hogy a felállást meg az oldalra lépegetést meg kéne előznie, persze nem biztos, hogy jól emlékszem. A helyedben a gyermekorvost ill. a védőnőt kérdezném, mégiscsak ők szakemberek, nem itt mi.

Elképzelhető, hogy ajánl egy kis gyógytornát, pl. a dévény tornát sokan dicsérik.

2017. nov. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja a gyerekednek!
2017. nov. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt m8bol gondolod 2. valaszolo?
2017. nov. 28. 11:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi baja! Az én kislányom is 10 és fél hónapos és ő is úgy szeret ülni inkább hogy lábai W alakba és én is igy voltam baba koromban ezzel. Nem szeret úgy hogy kinyújtott lábakkal és nem támasztja semmi a hátát, nem túl kényelmes, de hát nekem se az! Persze hogy akkor elmászik abból a helyzetből. Ha érdekli valami és úgy ültetem akkor megül persze, de csak úgy nem fog üldögélni, megy tovább.
2017. nov. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!