Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az hogy a 4 hetes...

Miért van az hogy a 4 hetes babám minden este 7 köröl eszi 8 körül fürdetjük de a 7 orás evés után sir nyüglődik nem marad nyugton majd fürdés után kb.8:30ujra enni kér és10-11oráig log a cicimen (mindkettön), miért csinálja?

Figyelt kérdés
Mindkét mellemböl eszik de utánna is bekapja kiköpi,majd nyüglödés aztán megint cici.Nappal csak 1 mellböl eszik éselég neki 120-130at eszik és még 10-20jön le ha fejek,de este miért nem elégneki 1 cici elfogy addigra a tejem?Már nem tudok mire gondolni hogy mi lehet a baja,és miért eszik ilyen sokat este?
2008. okt. 24. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Fordítva csináld! Először fürdés,azután cici. Ha úgy látod nem elég neki 1cici, akkor kínáld meg a másikkal is. Estére sajnos sok babának nem elég 1cici
2008. okt. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azert eszik 7 kor mert ugy jön ki a 3 orás etetés mert 7-10-1-4-7-kor eszik vagy picit elöbbre csuszik 6-9-12-3-6-kor de akkor 6 tol fürdésig nem marad nyugton pedig 120 körül megeszik majd fürdés után ujra cicit kér de akkor már 2tö kell és jön a nyüglödés még végre elalszi 10-11körül.nem értem miért csinálja este ezt a nyüglödést fürdés elött és után is pedig napközben eszik és általában lerakom elég hamar elalszik és általában evésig alszik vagy picivel elöbb kel de este miért nem igy van?
2008. okt. 24. 10:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha esténként nem kel fel szopizni akkor lefekvés előtt azért kér sokat, hogy előre beraktározzon hogy kihúzza reggelig. Ha nap közben megszokta a 3 óránkénti szopizást akkor lehet este is igényelné és akkor átlagosan egyformán fogyasztaná az anyatejet, ha úgy érzed, hogy kevés neki a lefekvés előtt a tejed, akkor fejj le előre neki amit a szopi után még meghagy és este pótold azzal a hiányt!
2008. okt. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
fejem napközben a tejem erre már én is gondoltam hogy este odadom neki,eddig mé elég volt amit két ciciböl evett.De este a fürdés elötti evés után miért ilyen nyugtalan?Miért log este 2 orát a cicimen(nem eszik csak cuppog),nappal eszik és nem kell több cici neki este miért és mit tehetek hogy könnyeben elaludjon?
2008. okt. 24. 11:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hozzátok előbbre a fürdetést, és utána adjál neki enni. Lehet hogy, végigordítja a fürdést, akkor csak gyorsan mosdasd meg.

Egyébként szerintem ne görcsölj azon, hogy percre pontosan betartsd a 3 órát, mert neked se jó.

Én az első gyerekemmet még percre pontosan akartam etetni, persze nem mindíg kellett neki, így csak kínlódtunk, én meg tök ideg voltam. És ezért rosszul is evett, mert erőltetni akartam, mikor még nem volt éhes.

Most a második gyerekemet, már úgy etetem, ahogy neki jó, és sokkal jobban is eszik! A rendszert ő alakította ki, így is megvan az összes evés(reggeli, ebéd stb.), csak nem percre pontosan, hanem plusz-minusz félóra. És nem mellékesen én is nyugodtabb vagyok.

Sok sikert, és nyugodt estéket nektek!

2008. okt. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!