Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nem kapaszkodik a baba...

Miert nem kapaszkodik a baba belem, ha olben van?

Figyelt kérdés
Kisfiam hat honapos mult. Ha felveszem olbe, akkor vagy hatradobja a kezeit, vagy csak ugy vannak maga mellett, de esze agaban sincs belem kapaszkodni, nehogy leessen, ez nagyon zavar, nem tudom,h.problema-e. Amugy at tud fordulni, de nem erdekli a dolog, negykezlab regota stabilan all, hintazik, maszni probal, de meg csak kicsit megy, de ha kinez egy jatekot, azt megszerzi. Ulni meg nem tud, csak magat tamasztva rovid ideig,igy nincs ultetve.Mostanaban nagyon nyafogos lett, latom,h.zavarja,h.nem tud meg rendesen maszni, enni is kevesebbet eszik, de kicsit beteg is volt. De olben ugy nez ki, mint egy pingvin. Ha meg akar nezni vmit, utananyul, de nem kapaszkodik. Tapasztalatok?

2017. nov. 30. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

11 hónapos fiam még mindig nem kapaszkodik belém.. :)

Csak akkor ha fel akar mászni rám..

Ha állva egy kézzel hurcolom, akkor sem fogja a nyakam vagy bármim..

Szerintem nincs ezzel gond. Főleg hogy a fiam is egészséges, fejlődik.

2017. nov. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A lanyom ezerrel kapaszkodott, nehogy leessen, fura ezutan, h.a fiam nem torodik ilyen “aprosagokkal”...
2017. nov. 30. 10:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Védőnő mit mond?
2017. nov. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Csokipók válasza:
szerintem add el a gyerekedet nem kell az neked :)
2017. nov. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!