Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik egy szobában alszotok a...

Akik egy szobában alszotok a babával, mennyire vagytok csöndben a baba elalvása után a szobában, illetve a lakásban?

Figyelt kérdés
Én sokszor még a papucsomat is leveszem, amikor bemegyek, mert félek attól, hogy felébred és nem tudom visszaaltatni. Napközben mindent ugyanúgy csinálok, nincs csönd.
2017. nov. 28. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha egyszer elalszik, reggelig nem kel fel :)

Tv- t bekapcsolom, lampat feloltom, siman zorgok. 2-3 ora es en is fekszek.

2017. nov. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Este igyekszünk csendben lenni már :)

Az legyen a nyugalom ideje ;) nincs tv, zörgés, csörgés, lámpa. Nappal mindent ugyanúgy csinálok. Világosban alszik, teszek-veszek..

2017. nov. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Este már azért mi is csendben vagyunk ha alszik.a tv nagyon halkan megy,meg az asztalon van egy lámpa azt szoktuk felkapcsolni h félhomály legyen.

Napközben is próbálok nem zajongani,de akkor nincs akkora csend,hisz az utca zaja meg a szomszédok lépcsőház hallatszik

2017. nov. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én pont annyira figyelek a csendre, mint amikor a férjem alszik. Nem tartom vissza a lélegzetemet, de ha pl. mosogatok, odafigyelek, hogy ne csörgessem feleslegesen az evőeszközt, stb.


Nappal egyébként ugyanígy. Teszek-veszek, de mondjuk nem porszívózok.

2017. nov. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk halkan megy a tv és a kisvillany fel van kapcsolva. De suttogva beszélünk mikor elalszik. Nappal nyugodtan lehet bármit csinálni alszik
2017. nov. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amikor pici volt,egy szobaban aludtunk.akkor semmi nem zavarta.sem nappal,sem ejjel.nagyon jo alvokaja volt ugy 9-10 hos koraig.

Akkor kulon raktuk,gondolvan mi keltjuk fel.hat nem,ha csend volt is felebredt ha epp olyanja volt.

Van amikor magam melle veszem ejjel aztan reggel 8 ig alszik ugy,hogy a szoba ajto nyitva a nagyok keszulodnek,pakolasznak az eloszobaban.szobal marhara nincs csend es megsem kel fel.ettol fuggetlenul mikor alszik en nem szivesen zorgok mostmar.altalaban en is alszom vele.de volt,hogy festettuk a furdot,wc t mig aludt.arra sem kelt fel.

Ilyen eseteknel mindig elkondolkozom azon,hogy banyek ha erre nem kel fel akkor en minek maszkalok szellemkent a lakasban mikor alszik?de valahogy ez jon olyankor.

2017. nov. 29. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Próbáltam zajhoz szoktatni de sajnos rossz alvó.Este félhomály, csend, tv nem megy de nem is a hang inkább a villogása miatt.

Nappal csak max. 4x20 percet alszik így törekszem rá, hogy akkor is csend legyen.5.5 hónapos a baba.

2017. nov. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6-os

Nekem meg az jár a fejemben, amikor szintén szellemként közlekedem, hogy az utcán sétálva akkor sem ébred fel, amikor mellettünk csenget a villamos vagy szirénázó autó megy el,itthon meg levegőt sem merek venni, amikor végre elalszik este.

2017. nov. 29. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!