Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez ekcéma? Piros, hámló folt,...

Ez ekcéma? Piros, hámló folt, hiába kenem, nem múlik. Kép lent

Figyelt kérdés

[link]


(Nem tudom miért van fordítva a kép :D)


Mivel kenjem? Elég ha a gyerekorvosnak megmutatom, vagy bőrgyógyászhoz kell menni?


2017. nov. 30. 09:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és nem nyálzik erősen, és nem is cumizuk, szóval nem attól van.
2017. nov. 30. 09:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyál és a hideg egyszerre, igen, ekcémásnak tűnik. Ezzel nem kell azonnal orvoshoz rohangálni, csak valami zsíros krémmel kend pl. körömvirágkrémmel. És naponta többször.
2017. nov. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szoptatod? Esetleg a testápolód válthatta ki?


Én gyerekorvosnak mutatnám meg első körben.


Nekem azt mondta hasonlóra, hogy akkor számít kiütésnek, ha több helyen van. Ha pl mosószer vagy más irritáció akkor az egy területen van, ahol zavarja a bőrt. Ha hormon ürülés, az általában arcon jelentkezik, de inkább pofin, homlokon.


Ha ez a szája körül van, én valamilyen érintkezéses dolognak tartanám, de a doki majd megmondja..

2017. nov. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kenem neki, de nem múlik. :( Nagyon érzékeny a bőre, csak natúr fürdetőt tudunk használni, öblítőt, popsitörlőt pedig egyáltalán nem.

Már nem szoptatok, úgyhogy testápolótól sem lehet.

Jövő héten úgyis viszem az egy éves oltásra, akkor megmutatom a gyerekorvosnak.


Köszönöm a válaszokat!

2017. nov. 30. 10:27
 5/6 anonim ***** válasza:
A koromvirag kremet probaltad ?
2017. nov. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, a Natrulandost.
2017. nov. 30. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!