Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktattátok le a...

Hogyan szoktattátok le a babátokat a cicizésről, és mennyi idős volt akkor?

Figyelt kérdés
2017. dec. 1. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem magától hagyta abba a szopizást a babám: 9 hónaposan, jelezte, hogy nem érdekli a dolog. Egyik pillanatról a másikra. Még utána próbálkoztam, hátha csak egy átmeneti állapot, de mikor a további próbálkozásokra is így reagált beláttam, hogy nincs értelme erőltetni.
2017. dec. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

2,5 eves volt a kozepsom.3 napra elvitte az apja a balatonra.

Akkor mar jo fel eve probalkoztam sikertelenul.az elso este es reggel volt nehez.a mamat maszta ciciert.utana mar nem kereste.

Mikor hazaertek akkor egybol cicit kert,de mondtam,hogy mar nincs.elvitte a cica.

Egy ideig utalta a macskakat utana 😂😂

2017. dec. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2,5 évesn, egyszercsak egyik napról a másikra nem kérte, örültem, mert így magától szokott le.
2017. dec. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21 honapos, ha azt akarom, hogy ne szopizzon, ki kell menni vele, mert csak itthon keri, vagy ahol szem elott van (babauszason, illetve nyaron a strandon). Ha masokkal egyutt vagyunk (van egy hasonlo koru gyermek es az anyukaja), akikkel bent vagyunk valamelyikunk lakasaban, olyankor sem keri altalaban. Elalvasnal hordozom/ringatom, ha jo utemben teszem le, akkor nem keri a cicit, ha meg nem alszik eleg melyen, akkor igen. Mondjuk nalunk egeszsegugyi okokbol (csaladi genetikai hatter+etelallergia) miatt kifejezetten ajanlott lenne, hogy minel tovabb szopizzon, de a fentiek mukodnek.
2017. dec. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
13 hosan, elkezdett oklendezni h rossz a tej mert akkor lettem 4 hos terhes. Igy a rossz iz miatt elhagyta.
2017. dec. 3. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!