Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6-7-8 hónapos babátok karácson...

6-7-8 hónapos babátok karácsonyra miket kap?

Figyelt kérdés

Gondban vagyok, mert tesótól vannak játékok már, de terméseztesen a picit is meglepnénk valami új játékkal.

Régebben a fisher price játékok elég jó minőségűek voltak, de nem ragaszkodom a márkához, csak ne legyen gagyi idegesítő vinnyogó hangja :)


2017. dec. 4. 12:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Fiúnak enne az ajándék :)
2017. dec. 4. 12:41
 2/7 anonim ***** válasza:

Tavaly volt 8 hónapos a kisfiam, játék zongorát kapott most már a márkáját már nem tudom de rengeteg gomb és billentyű volt rajta ami hangot adott ki.

Aztán kapott V-tech beszélő sétagolyót, játékkormányt babáknak, könyveket, FP mászó zebrát,labdafaló szörnyecskét FP, illetve tőlünk Fisher price jumperoot ( ez hozta a legnagyob sikert, imádta)

Többi játék nem nagyon érdekelte, megkapta tudomásul vette, de a csomagolások érdekesebbek voltak :) De a jumperoo az telitalálat volt nála.

2017. dec. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fürdőjátékokat, zörgő könyveket, benti hintát.
2017. dec. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valószínű fürdő játék mindenképpen lesz, azok úgyis hamar tönkremennek, sajnos sokat nem lehet jól tisztítani...
2017. dec. 7. 11:10
 5/7 anonim ***** válasza:
FP Kutyushugit. Második kutya lesz de a másik nagyon le van már harcolva, se a füle, se a szive nem működik. Így a kicsinek újat vettem.
2017. dec. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Habszivacsot szerintem, hogy a konyhaban is tudjon forogni. Hideg a ko. A jarokahoz kicsi a hely, a pihenoszek pici mar.
2017. dec. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Clemmy autóbusz és óriás plüss volt tavaly. Buszt még mindig imádja. A plüsst csak mi ;)
2017. dec. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!