Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek Szabó Zsófi...

Mi a véleményetek Szabó Zsófi gyerekének a nevéről?

Figyelt kérdés
Mendel...vajon most ellepik az országot a Mendelek, mint Balázs után a Benettek?
2017. dec. 4. 19:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Az, ami a többi névvel kapcsolatban, ami nem jelent valami csúnyát vagy nem elképesztően nyelvgyötrő: neki tetszik, az a fontos. Egyébként nincs rossz hangzása.
2017. dec. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Azt sem tudom, ki az. A név viszont nem tetszik, de a szüleinek kell, hogy tettszen.
2017. dec. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22%
Nem rossz név. Megszületett?
2017. dec. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nekem a Kis Mendel olyan őrült tudósos hangzású. Bár valószínűleg csak Gregor Mendel miatt.
2017. dec. 4. 20:01
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Ez legyen a legnagyobb problémád :) :) Olyan ez a kérdés meg a kommented is, mint amiket a szomszédban lakó unatkozó öregasszony szokott kérdezgetni ("látta az xy énekes haját? kedveském? magácskának tetszik? szerintem borzasztó!" vagy "mit szól az xy műsorvezető új párjához? Ejnyemár micsoda piperkőc...na megyek a piacra megint drágább a fránya krumpli aranyom".
2017. dec. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát kb
2017. dec. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Miért ötös, ez nem egy oldal ahol kérdéseket lehet feltenni a minket érdeklő témában? Ha nem, akkor légyszi világosíts már fel, hogy mire való?
2017. dec. 4. 20:23
 8/16 anonim ***** válasza:
32%
Nem tetszik, és igen valószínű gyakori lesz, mint a Benett, Natasa, Zselyke, stb.
2017. dec. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Még mindig jobb, mint az IsteneS Nátán.
2017. dec. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%
Hàt...Különlegesnek különleges,de nekem nem tetszik.
2017. dec. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!