Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire zavarják a gyerekek...

Mennyire zavarják a gyerekek egymást, ha egy szobában élnek? Hogy volt nálatok, akiknél közös szobában aludt a két gyerekük?

Figyelt kérdés
Mennyi volt a korkülömbség nálatok?
2017. dec. 4. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
24%

korkülöNBség


Egyszerűbb lenne fordítva, megmondod mekkora lenne Nálatok és akkor csak a releváns válaszokat írná le aki tud segíteni. Ugyanis leírhatom én a 4 év különbséges tapasztalatot ha Neked a másfél vagy a 7 év különbségre lenne szükséged!

2017. dec. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
2,5 év van a két lányom között. Az első perctől egy szobában vannak és semmi gondjuk. Mindkettő remek alvó, nem ébresztik egymást, pedig túl vagyunk lázas betegségeken, fogzáson stb.
2017. dec. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
1. vagyok, nem értem hogy ha valaki nem pötyögi be gondolkodás nélkül a random választ hanem érdeklődik hogy valóban tudna-e segíteni azt miért pontozza le valaki? Tudom sok a grafomán unatkozó htb aki a nyolcvanadik mi a gyereked neve kérdésre is rögtön válaszol de miert baj ha valaki tényleg tudni akarja hogy a válaszával segít-e?
2017. dec. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

5,5 év a külömbség.

Kedves 2. válaszoló...és az ejszakai felkelèseket hogy oldottad meg az elejèn? A nagyobbik nem kelt fel rá?

2017. dec. 4. 21:19
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

2-es vagyok.


Semmi gond nem volt belőle. Az első nyösszenésre átmentem a kicsiért, megetettem, majd visszavittem. Mondjuk 7 hetesen már átaludta a kicsi is az éjszakát, így ez sem tartott sokáig.


A nagy olyan jó alvó, hogy az autóban simán elalszik az üvöltő húga mellett is.

2017. dec. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 év a korkülönbség, ugy terveztem h egy szobában lesznek az elejétöl fogva,mivel a nagyobb elég jo alvo. De sajnos megbukott a tervem,mert a kicsi orditására a nagyobb mindig felkelt:( igy a kicsi bekerült a háloba, és majd csak akkor teszem öket össze,ha a kicsi is átalussza az éjszakát v nem orditva ébred. Jelenleg 4 honapos, 1-2szer még felkel enni, emellett egész éjjel nyöszörögve alszik a mozgásfejlödés miatt, igy egyelöre távoli terv az összeköltöztetésük.
2017. dec. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!