Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dédmaminak milyen meglepetést...

Dédmaminak milyen meglepetést lehet csinálni ami az unokával kapcsolatos?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pl egy szép keretbe helyezett fotó a Babáról :)
2010. jún. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Az már van....köszönöm.


Egyéb?

2010. jún. 1. 22:22
 3/13 anonim ***** válasza:

Esetleg a kis kezéröl meg a lábáról színes festékkel lenyomatot készíteni? Nagy rendetlenséggel jár, de olyan édes. És késöbb is jó összehasonlításra.

Majd írd meg légyszives, hogy végül mit adtál, nekem is hasonló "gondom" van. Köszi!

2010. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az egyik dédunokától egy fényképet kaptam a "saját kezű" aláírásával. A kiskezét festékbe nyomta az anyuka,és rátette a kép aljára. A 4 éves pedig saját maga rajzolt nekem.
2010. jún. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A magyar tanárunk az unokáig (5) képét medálokra gravíroztatta és nyakláncra fűzve hordta:)Mit szólnál ehhez?
2010. jún. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Örülök,hogy dédmamik is vannak az oldalon :)


Nagyon jó ötlet ez a lenyomatos dolog,de még jobb,ha agyagba nyomja bele a kicsike kezét és lábát,majd az anyuka pedig szépen kifesti! :)

2010. jún. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia. Én olyan ötleteset láttam nemrég, hogy egy üveg kockatömbbe rakták bele a baba hologrammos képét és 3 dimenzióba lehetett látni a fejét, a kocka minden oldaláról, előlről, oldalról, hátulról. Általában plázákban szoktak lenni ilyen hologrammos ajándéküzletek, ott csinálják ezt.
2010. jún. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ha lenne több pénzem bizti olyan medált csináltatnék ahol apa&fia van belegravírozva....így lehet marad a hologrammos kocka! A lenyomatos dolog is tetszik...megpróbálom...hA sikerül megkapja azt is.
2010. jún. 1. 22:53
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát nem akarlak elkeseríteni, de a hologramos kocka is elég borsos áron van. Persze a méretétől függ, de ha kicsit csináltatsz, azt meg nagyon kell nézni, hogy ki lehessen venni a képet. :))
2010. jún. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Mi hűtőmágnest csináltattunk a pici képével ill. fényképes fali naptárat olyan képekkel, ahol pl. együtt vannak.
2010. jún. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!