Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mert nem kakil 4.5 hónapos...

Mert nem kakil 4.5 hónapos kislányom majd 3 napja, (anyatejes)?

Figyelt kérdés

Elotte napi 3-4 kakis pelus is volt de most 2-3 napja semmi.

Köszönöm a segitseget


2017. dec. 4. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Anyatejes babánál teljesen rendben van. Volt, hogy az én kislányom egy hétig nem kakilt, és megnyugtatott a gyermekorvos, hogy ez csupán csak annyit jelent, hogy teljes mértékben felhasználja az anyatejet a szervezete.

De ha az jobban megnyugtat hívd fel az orvosotokat, és kérdezd meg. Valószínűleg ugyanez lesz a válasza, mint nekem! 🙂

2017. dec. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyatejesnél mindkettô normális. A napi 3-4 is, meg a heti 1 is.
2017. dec. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem fáj a hasa és könnyen kakil, addig nincs gond.
2017. dec. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem zavarja akkor nincs gond! Tuti az lesz mint az 1-es valaszolo irt!

Nekem is ugyan ezt mondta a gyerekorvosunk, en meg aggodtam;) de minek...

Teljes mertekben kepesek felhasznalni az anyatejet ahogy erik az emesztorendszeruk es alig kepzodik salakanyag. Vagyis sokara lesz annyi h az inger meglegyen a tavozasra;) akar 1 het is...

2017. dec. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem míg anyatejes volt 7-9 naponta kakilt.Mióta tápszeres minden nap.Ne aggódj 1es jól írta.Amíg őt láthatóan nem zavarja nincs gond.
2017. dec. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat megnyugtattatok, csak fura volt hogy eddig többször is kakilt most meg semmi napok óta.
2017. dec. 5. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!