Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok melyik márkájú cumisüv...

Nálatok melyik márkájú cumisüveg és cumi vált be?

Figyelt kérdés

Hamarosan megszületik a kislányunk a baba boltban kicsit elbizonytalanodtam cumisüveg ügyben.

Az eladó az Aventre esküszik a barátnőm a Nukra a testvérem pedig a Mamra.

Nálatok melyik márka vált be ?


2017. dec. 7. 15:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Cumibol a mam, más nem is fogad el a fiam. Üvegből az avent.
2017. dec. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Nekünk minden (cumisüveg, és cumi) Avent volt, édesanyám ajánlotta, és teljesen be is vált. Kislányom is egyből elfogadta.
2017. dec. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Semmilyen. Ma az avent és a tommee tippe borított ki teljesen. Más dolgokkal nincs gondom, szóval nem vagyok teljesen hülye, de a cumisüvegeket nem tudom megfelelően használni, az egyikből ömlik, a másikból nem jön semmi, a tt-t meg össze se tudom rakni, annyira fura menete van, a baba meg ordít, mert éhes. Az aventet és tt-t semmiképpen nem ajánlom. Igazból a legjobb cumisüvegünk egy 800 forintos noname volt, a gyógyszertárból.
2017. dec. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Mam cumisüveg, Nuk cumi
2017. dec. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
úgy látom elég vegyes itt is h kinél mi vált be :)
2017. dec. 7. 17:07
 6/15 anonim ***** válasza:
52%

Cumisüveg: MAM (mást nem használtunk)


Cumi: Mülleres, Dm-es saját márka. Eleinte csapott oldalú volt jó, kb 9 hónaposan a kerek is.

2017. dec. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Pont mint az első válaszolonál!! 😉😀
2017. dec. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Tommee tippee mindkettőből.

MAM-ot vettünk elsőre, de én az üvegét utáltam (folyton rosszul sikerült össztekerni és eresztett), a cumiját pedig a gyerek nem fogadta el.

2017. dec. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Avent naturel. Cumibol is az avent.
2017. dec. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
MAM cumisüvegek, először a szelepes, most már a sima. És a cumik is MAM-ok. Abból is a perfectet vettem neki, de csak két cumija van és már szeretném csak alváshoz adni neki. :)
2017. dec. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!