Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az újszülött nem fogad el...

Az újszülött nem fogad el bizonyos cumitípusokat? Akkor előre többfélét kellene venni?

Figyelt kérdés

Tápszeres lesz a babánk. A MAM önsterilizáló cumisüvegekből vettünk már 4-et, és 2 valami noname dm-eset.


Ma a férjem barátja mondta, hogy mi van, ha azt a cumifejet nem fogadja majd el az újszülött? Nem tudtam, hogy ilyesmiben (is) tudnak válogatni. Már a kórházban kiderül, melyiket fogadja el, vagy előre kellene itthonra többféle cumifejeset venni?


Én nem tudom ezeket megkülönböztetni egymástól:) és kicsit megijedtem attól a szitutól, hogy etetni akarnánk itthon majd és ordít az éhségtől, a férjem meg rohan a dm-be cumisüvegért, addig a baba éhezik...



2016. febr. 17. 12:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Igen, már az újszülöttek is "válogatnak". :)

Pont ezért nem érdemes betárazni egyféle cumisüvegből többet, mert egyáltalán nem biztos, hogy az fog tetszeni neki.


(A MAM-ot egyébként elfogadta nekünk, az Aventet nem, de nagyon utáltam a MAM-os üvegeket.)

2016. febr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

2-3 féle elég, ha van otthon, abból már megtalálja a nekivalót.


sajnálom :/

2016. febr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
mind ugyanúgy néz ki a boltban:)) csak onnan tudjuk megkülönböztetni őket, hogy az önsterilizálósat akartuk megvenni:) de a fejük...ugyanolyan.:)
2016. febr. 17. 13:11
 4/14 anonim ***** válasza:
Egy frászt ugyanolyan mind. Nyisd ki a szemed! Hol ugyanolyan egy tommee tippee, egy nuk és egy MAM?
2016. febr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem ugyanolyan, és igen, válogathat, amúgy a Mamot azért a legtöbb gyerek elfogadja.
2016. febr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, akkor biztosan nem ugyanolyanok, csak mi vagyunk még nagyon kezdők.:) a csomagban nem nagyon látni a cumi fejét ugye, kibontani meg nem lehet a boltban, de majd kísérletezünk. Vagy: hátha jó lesz neki, amit vettünk eddig.
2016. febr. 17. 13:30
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
lehet hogy csak.egy felet nem.fog elfpgadninlehet hogy egyiket sem...az en lanyom mereven ujjszopos volt hiaba dugdostam a szajaba 15 fele cumit....egy volt amivel ugy kb el volt 3 percig de csak atert az ujjara...aztan amikor jott a tel es kesztyu kellett a babakocsiba egyre nyitottabb lett a cumikra vegul atszokott ra az ujja helyett...onnantol midnegy volt neki a amarka...en azt mondon vegyel 2-3 dbt aztan ha egyik sem.erdekli valoszinu ha fejed tetejere alsz se fog egy idejig cumizni...fel eves kora korul meg mar amugy is jobban jarsz a vilagtos cumikkal mert ha ejjel eldobja nem art ha szajaba tudja venni ujra....de erre ugye keptelen amig ujszulott :) meg hat el is hagytunk.legalabb havonta egyet.
2016. febr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mi Aventet vettünk, és elfogadta. Néha kapott Mam-ból is, azzal sem volt gond. Csak fél éves kora utàn cumisüvegezett, jó darabig nem vàlogatott. Csak 2 éves kora utàn :)

Ne vegyetek màsmilyet, szerintem azt fogadja el, amelyiket először kapja. Viszont a MAM cumii nemnagyon hasonlìtanak az anyamellhez (mondjuk nem fogod szoptatni, tehàt cumizavar esélytelen).

2016. febr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem a Mam-ot azonnal elfogadta.Szerintem egyelőre ne vegyél többet próbáld ki a Mamot.
2016. febr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

7:nem jatszocumira gondoltam, hanem etetosre.:) muszaj, hogy valamelyikbol megigya vagy ehen marad.


Igen, a cumizavar valoban nem lesz gond. Remelem, valamit majd elfogad. A korhazit majd jol megfigyeljuk, hogy milyen.

2016. febr. 17. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!