Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogszabályzós játszócumi...

Fogszabályzós játszócumi melyik a legjobb, melyik ami valóban megakadályozza a fogak, száj deformítását?

Figyelt kérdés

Annyi féle van, de mind tök másképp néz ki és mégis fogszabályzós.

Jelenleg Nukot használ a fiam, szereti.


Esetleg akinek a gyereke használt játszócumit és már nagyobb, van maradandó foga azoknak mi a véleményük így utólag?

Tudom nemcsak a játszócumitól függ, mert az is számít mennyi ideig használja és milyenek a gyerek adottságai, de mégis..... :)

Köszi!


2017. dec. 8. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
A létező összes cumi káros, ez csak reklámfogás hogy ráírják hogy nem. Egy fogorvos , egy 40 éves nőről megmondja, hogy cumizott e vagy nem. Ezt a fogorvos rokonom mondta. Add azt a gyereknek amit elfogad, teljesen mindegy. Csak majd próbáld időben leszoktatni.
2017. dec. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

13 éves koromig szoptam az ujjam....se a fogam se az ujjam nem deformálódott.

Ez alapján szerintem is mindegy.

2017. dec. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon sokáig cumiztam, egyenes a fogsorom de keresztharapásom van. Fogszabályzót ajánlották gyerekkoromban egyetlen egyszer de szüleim nem vettek. A legtöbb fogorvos észre sem veszi nyitott állasban.

Tesóm alig cumizott és baromi csálék a fogai. Szerintem nem függ ettől. Vagy csak valami brutálisan sokszor és sokáig tartó cumizás esetén, ami szerintem irreális.

2017. dec. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi a MAMnak a kimondottan vékonyitott cumiját használjuk.hogy tényleg ér-e valamit azt nem tudom,de kb ugyanannyiba kerül mint a sima MAM cumi(ha akciós pl most az Auchanban akkor 1200,-)
2017. dec. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyem mindig is cumizott, es pont olyan szabalyos fogsora van mint az apjanak. Errol ennyit.
2017. dec. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. dec. 11. 20:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem szoptam ujjam, nem cumiztam, cumisüveget se használtam túl sokáig mégse egyenes a fogsorom. A felső álkapcsom kijebb van mint az alsó.
2023. márc. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!