Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyenkor miben és "hogyan"...

Ilyenkor miben és "hogyan" kell hazahozni az újszülöttet a kórházból?

Figyelt kérdés
Autóval hoznánk haza, 12 km a kórház. Most a hordozóba be lehet kötni overálostól? Vagy kocsikabátban, sapkában és plédekkel letakarva hozzuk haza?
2017. dec. 9. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Kapható hordozóba köthető bundazsák.

Kabátban, overálban nem biztonságos bekötni, mert nem tudod megfelelően meghúzni az övet.

Ilyen:

[link]

2017. dec. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Első, de cuki amit küldtél, ilyet még sosem láttam :)

Mi 6 éve ezekben a napokban hoztuk haza, a bundazsák olyan volt hogy kezes-lábas, így be tudtuk kötni, és egy könnyű pléd rá, mert hideg volt, igaz, a bundazsák is védte rendesen. Végigaludta az utat, 15 kilométer.

2017. dec. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hú, köszi nektek! :)

Akkor még gyorsan megpróbálunk beszerezni ilyen beköthető bundazsákot valahol! A linkelt nekem is nagyon tetszik, de sajnos nem kapható... :( :)

2017. dec. 9. 12:13
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Nekünk olyan bundazsak volt, amin volt lyuk a biztonsági ovnek.
2017. dec. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekünk is olyan bundazsákunk volt, amit be lehetett kötni, rajta átdugott övvel.

[link]

az elején, a zsebnek kinéző részen lehet áthozni az öv alsó részét

2017. dec. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5, az egy dolog, hogy ezt is be lehet kötni, de nem jó, mert kívül fut az öv, vastag párnázáson és sok ruhán keresztül. Ez az ami a gyártók szerint nem biztonságos.
2017. dec. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekünk kb 2 km a kórház,sima mózesben hoztuk haza. Nem ajánlották a hordozót a kórházban,mert úgy összeesik a baba benne,nem jó a gerincének.
2017. dec. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7, azt hogy? Amikor a magyar KRESZ szerint vagy hordozó vagy nem kocsival mész. Még a beköthető mózes sem köthető be autóba. Szabálytalan.
2017. dec. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ez jó lenne szerintetek?

[link]


Brendon nálunk is van, keddre vagyok kiírva, hátha lenne készleten és meg tudnánk venni holnap.


Hát, azt én se vállalnám be, hogy 2 város közt kocsikázgassunk mózessel. Sok mindenen próbáltunk spórolni és spóroltunk is, de hordozóból drágát vettünk, meg ha még a legolcsóbb is lenne, szerintem nem ártunk vele azzal, hogy 15-20 percet a hordozóban van.

2017. dec. 9. 16:52
 10/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem tudom, mekkora ez a Brendonos. :S
2017. dec. 9. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!