Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe kell hazahozni az Újszülö...

Mibe kell hazahozni az Újszülöttet november végén?

Figyelt kérdés
Ok hogy adok rá ilyen plüss ruhácskákat,de elég ha betakarom a hordozóban,vagy kell már akkor ráadni overált is?Kocsival lesz hazahozva persze.Az overálba nem fog megsülni a kocsiban?
2012. aug. 11. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam februári. Nem volt nagy hideg, de mégis overál volt rajta. A kocsiban lehúztam az overál cipzárját és így nem volt melege. A kocsiban jó meleg volt. Egyébként egy hosszú ujjú vékonyabb body, pántos plüss rugi, és egy vékony kardigán volt rajta. Meg egy plüss nem annyira vastag sapi. Kb. 20 perc volt az út, és nem izzadt meg.
2012. aug. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
első vagyok. Ha nem lesz nagyon hideg, akkor egy elég egy átmeneti overál is, de azért egy plédet készíts a kocsiba.
2012. aug. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én igaz, hogy november elején fogok szülni, de én tuti, hogy viszek overált is. Azért novemberben már elég hideg van. Maximum a kocsiban leveszed róla.
2012. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jobb az overallt bekészíteni, legfeljebb nem öltöztetik annyira alá.

Hosszú ujjú body, plüss vagy vastag rugi, esetleg kis zokni, vastag sapka.

Plédet tehetsz rá, amíg kiértek a kocsihoz, az autóban pedig leveszed róla, ha szükséges, kicsit meglazítod a meleg ruházatot.

2012. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kiki01 ***** válasza:
Én március elején szültem, olyan kiskabátos idő volt, nekem eszembe se jutott hogy ne adjak rá overált. A pocidban 37 fok van, a szülészeten is befűtenek gondolom, nálunk 27 volt, szóval nem hiszem hogy melege lenne majd a kocsiban.
2012. aug. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én december elején szültem.A következő volt a ruházata:hosszú ujjú body,plüss kantáros rudi (ilyesmi: [link] kocsikabát,vastag overál,sapi.Míg elvittük a kocsiig addig betakartam,a kocsiban levettem róla a plédet.Nem izzadt meg mert míg hazaértünk nem melegedett fel a kocsi.
2012. aug. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ikreim november végiek.

Hideg volt.

Body, rugdalózó, rugdalózóra zokni, overáll, sapka, kapucni a fejre.

2012. aug. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk októberi babánk van. Hideg, esős nap volt mikor hoztuk haza. Kell az overál nekik! Kocsiban ki lehet gombolni vagy cipzározni.
2012. aug. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi Karácsonykor hoztuk haza. Rövid ujjú body, plüss rugdalózó, overál, takaró. A kocsiban levettük a takarót. A mi babánk 2 hónapos koráig nagyon fázós volt. Gratula a babához!!
2012. aug. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszike! Adok rá overált majd! :)
2012. aug. 12. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!