Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aggodnom kene ugye meg megvan...

Benedek eva kérdése:

Aggodnom kene ugye meg megvan a babám?

Figyelt kérdés
sziasztok volt két vetélésem most tudtam meg h babás vok pár napja pozitiv lett a tesztem, vedekeztünk de egyszer kiszakadt a gumi. ma reggel volt ilyen barnas rózsaszines valamim de mar kezd elmulni es csak akkor van ha elmegyek pisilni am nincsen. delelott elmentem dokihoz nagyon bunko volt velem es azt mondta nem lat semmit sem. meg csak 4 hetes vok nem is lathat meg semmit sem. jovo heten elmegyek magan uton es szeretnek iratni ultrogestant mert ugy tudom az jo ilyenkor. de nagyon felek rem meg megvan a picim segitsetek
2017. dec. 9. 13:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Menj már a pitsába ezzel a butaságot írással! Orvosok tanácsára szednek nők utrot, többet ér ez a tanács mint a NezesMari kötözködése azt hiszem.
2017. dec. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
*NetesMari
2017. dec. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Persze, h orvos tanácsára mivel vény köteles, azután, h kiderült, h jó helyen van a baba. Ha nem így lenne nem kéne hozzá recept...
2017. dec. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!