Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az az anyuka aki 3 honapos...

Az az anyuka aki 3 honapos babájának elkezdi a kostoltatást az elitélendő! Bajt csinál? Anyatejes a baba

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 13:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az én lányom 7 hetes korától tápszeres, én is megpróbáltam a gyümölcsöket. Egész jó volt az eleje, pl. az almát sütve már szépen eszegette, de sajnos alapjában hasfájós, így most leálltunk, sőt kaptunk egy újfajta tápszert. Most 4,5 hónapos és csak tápszert kap és egy kis teát. Várok még pár hetet, meglátjuk mi lesz, remélem 6 hónapos koráig eljutunk addig, hogy a tízórai gyümölcs.

Csak azért írtam le a mi esetünket, hogy még tápszeres babáknál sem biztos, hogy hamarabb kell kezdeni a hozzátáplálást, mert a pici poci nem bírja. Próbálkozz meg vele, de nagyon lassan, és figyeld minden reakcióját!

2010. jún. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
49%
Egyáltalán nem ítélendő el, azért mert elkezdi a kóstoltatást 3 hónaposan. Nem rögtön étkezést vállt ki, csak ismerteti az ízekkel a babát.
2010. jún. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha nincs a babával semmi gond, én korainak tartom,de nem ítélem el.Viszont vannak olyan esetek, amikor sajnos muszáj (ahogy előttem is írták).Az én lányom se akarta enni a tápszert,ezért kapott gyümölcsleveket is,ahogy betöltötte a 3 hónapot.
2010. jún. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

30 éve az én anyukám kifejezetten a védőnő utasítására kezdett el engem almapürével etetni 3 hónaposan...

Akkor az volt a trend.

2010. jún. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem elítélendő, nem csinál bajt.
2010. jún. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!