Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lyukasztják ki a babák...

Miért lyukasztják ki a babák fülét?

Figyelt kérdés

2017. dec. 12. 01:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%

Jajj istenem, ne legyetek már ilyen álszentek......

"Szegény babák", "örökre módositunk a testén" és hasonlo hülye dumák...

Ennyiböl ne adasson be a gyerekének senki nem kötelezö védöoltást, hisz nem kötelezö és mégis hagyják megszurni a gyereket...istenem....

Sokkal jobb a gyereknek ha picinek tulesik a füllukasztáson, és nem is fog rá emlékezni. És hidd el, soha nem fogja a fejedhez vágni h "csezd meg Anya, h volt pofád az engedélyem nélkül fülbevalot rakatni a fülembe?!"

2017. dec. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%
Én már nem is nagyon merek hozzászólni az ilyen kérdésekhez... De az utolsó válaszolóhoz csatlakozva, eddig még nem hallottam olyan lánygyermekről, aki később hevesen tiltakozott volna a szüleinél, hogy csecsemőként hogy merték kilyukasztani a fülét. Ha meg felnőve semmiképpen nem akar fülbevalót hordani, akkor még mindig hagyhatja szabadon a lyukat, és az előbb vagy utóbb összenő elvileg.
2017. dec. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

"Ennyiböl ne adasson be a gyerekének senki nem kötelezö védöoltást..."

Te tényleg ennyire idi ota vagy? Ne keverjük a fazont a szezonnal. A védőoltás szükséges a betegségek elkerülése végett. A fülbevaló csak egy testékszer, ami esztétikai célt szolgál.

2017. dec. 12. 23:03
 14/16 anonim ***** válasza:
81%
Akkor ismerjétek meg anyukámat, aki 10 éve hallgatja, hogy miért kellett kilyukasztatni a fülem. Rossz helyen vannak a lyukak, a fülbevalók egyáltalán nem állnak jól és nem, nem nőtt be a mai napig sem.
2017. dec. 13. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom. A testvéreimnek is többször elrontották, de szerencsére nekik befort.
2017. dec. 13. 11:44
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Én se lyukaszttattam ki a lányom fülét.

Az enyém se volt, 7 évesen kértem, akkor lett.

Anyumnak volt babakorában, rossz helyen van és aszimmetrikus, gondolom ő ezért nem akarta.

Majd az én lányom is ha akar kap, nem akartam átszúratni a fülét.

Máshol nincs is ennek hagyománya, a családom egyik része Japán, Angliában is laknak, egyiküknél sincs csecsemőknél ilyen. Japán rokonaim nézték is, hogy jó ég, át van szúrva a gyerek füle, mit kell kínozni a babát.

2017. dec. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!