Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyutt furdes a babaval? Mit...

Egyutt furdes a babaval? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Van egy 8 honapos kislanyom. Ha mar kicsit nagyobb lesz szeretnek vele egyutt furdeni. A ferjem szerint viszont ne tegyem, mert nem egeszseges. Persze lefurdenek a kozos pancsi elott. De most elbizonytalanodtam. Ti mit gondoltok? Semmikepp nem szeretnek artani a babamnak.
2017. dec. 12. 22:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
Mi fürödtünk együtt az első gyerekünkkel sokat, mióta a kistesó is nagy kádban fürdik, azóta ők fürdenek együtt, de ha épp a kicsi alszik vagy valami a 4 évesem nagyon élvezi, ha vele fürdök, szerintem nincs ezzel semmi gond, gyereknek buli, közös idő ez is, jókat lehet játszani a vízben, mi buborékot fújni szoktunk meg kishajózunk, legózunk.
2017. dec. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%

Semmi gond nincs vele. Az én gyerkőceim már nagyobbak (4 éves kisfiú, 2 éves kislány), én is fürdöm Velük rendszeresen. Sőt, ha kérem, a férjem is beül a kádba. Miért ne? Nem fajtalankodunk. A bacijainkat pedig már ismeri a szervezetük pl.a közös vécéhasználatból.

Én is fürödtem gyerekkoromban a szüleimmel, nagyon szerettem, egészséges felnőtt lett belőlem.

2017. dec. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
44%
Gyerekkoromban sokat fürödtem a szüleimmel. Nincs ebben semmi.
2017. dec. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
En is sokat furodtem anyukammal, mikor kicsi voltam. A ferjem problemaja, hogy esetleg elkap valami bacit, amit meg az o kis szervezete esetleg nehezen viselne. Ezert dilemmazom.
2017. dec. 12. 23:01
 5/19 anonim ***** válasza:
40%
Nem kap el semmit :) nyilván ha épp gombás fertőzésed van, nem fürdesz vele, se egt te is tudod
2017. dec. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%
Én is fürödtem a szüleimmel, a gyermekeim is fürdenek velünk. A prűdség később többet árthat neki.
2017. dec. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező, akkor a férjed majd az uszodába, strandra sem viszi el őket? Vagy ő sem jár? Mégis mit kapna el a gyerek a saját anyjától, gondolom nem hüvelyfertőzéssel ülsz bele a kádba.
2017. dec. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
Én nem fürödtem a szüleimmel és én sem fürdök a lánnyommal...egyszerűen nem igénylem és ő sem, így is szoros a kapcsolatunk..játszani úgy is tudok vele, hogy nem ülök bent mellette..nem is nagyon érdekel ki mit gondol erről vagy ki fürdik és ki nem a gyerekével, nem kell nagy dobra verni mindenkinek a magánügye szerintem...
2017. dec. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%
Sosem értettem ezt az együtt fürdés dolgot. Mondjuk nálunk a fürdés amúgy is a tisztalkodasrol szól, nem a szorakozasrol. Pancsolasra ott a strand meg az uszoda.
2017. dec. 13. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

Én nem fürödtem a szüleimmel csak tesómmal, viszont a gyerekeimmel igen.Szerintem nagyon jó móka.

Most 6 hós a legkisebb még nem fürödtem vele de alig várom.

2017. dec. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!