Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok, hány hetes/hóna...

Mit gondoltok, hány hetes/hónapos kórtól lehet a babával "hosszabb" útra indulni? Pl. :1-2 órás autó útra.

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor. A lényeg, hogy ne legyen egyhuzamban túl sokáig a hordozóban. A beköthető mózes egészségesebb a kis hátának. Hordozóban is lehet vinni, de ortopéd ajánlás szerint 45 percenként ki kell venni. Egyszer megálltok, nem gáz.
2010. jún. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel az én babáim Budapesten születtek, de én vidéki vagyok, 2 órás autóút, muszáj volt hazajönnünk. Szóval már a születésük napjától lehet akár. (ők két hetesek voltak akkor, két etetés közé tettük) Csak úgy mellékesen: én úgy tudom, a mózes szinte egyáltalán nem véd a baleseteknél.
2010. jún. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem két hetes volt a lányom, amikor vittük vidékre. Egy órás volt az út. Egész jól bírta, de mivel Ő nem nagy alvó a mai napig sem, így az útnak is alig a felét aludta végig. Szerintem, egy egy-két órás autóútra simán el lehet menni két-három hetes babával. Hamarabb nem mertem volna én sem, nem igazán volt még kialakítva napirend, mikor eszik, mikor alszik stb. De sikerült két hét alatt rendezni a dolgokat, és tudtunk mihez viszonyítani, mikor induljunk, mikor álljunk meg ha kell, stb. Két hónapos sem volt, amikor 400km-re lévő rokonokat látogattuk meg, a benzinkútnál meg kellett állni megetetni, tápszeres a babám, és utána mentünk tovább. Természetesen akkor sem aludt túl sokat, viszont hazafelé végig aludta, kaja nélkül. Húú, ez hosszúra sikerült, szóval a lényeg, szerintem ha megvan a napirend, két-három hetes kortól én vinném. ( vittem is:) )

2010. jún. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még nem volt 3 hónapos a kislányom és vonattal megtettünk 330 km-t a párom beteg szüleihez.Szerettük volna ha látják azóta 2x megtettük.az oda vissza 660km.szóval sztem elég kicsi kortól.Ja és nagyon jól viselte.
2010. jún. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem barmikor, lenyeg, hogy idokozonkent vedd ki ot a hordozobol, mert faraszto ugy ulni hosszu tavon. En az 1-masfel orat utat hetente megteszem a lanyommal, aki 6 honapos, es mar 3 honaposan 700 km-es utra is elvittem.
2010. jún. 30. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2010. jún. 30. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!