Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dr browns cumisüveghez a 2-es...

Dr browns cumisüveghez a 2-es cumi hány hónapos kortól ajánlott?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hallottam még erről a cumisüvegről, de a 2-es cumik ált. 6 hónapos kortól vannak.
2010. jún. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

3 hónapostól van írva, itt van az összes dr brown termék.


[link]

2010. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a kérdezőtől kérdeznék: a brendonon kívül hol lehet venni cumigumit hozzá?És hogy vált be?Tényleg nem fájt a pocija?
2010. jún. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekünk nagyon bevált!Én is a brendonba vettem,sajna nem tudok más helyet,ahol kapható,én csak ott láttam!használjuk még az aloe aktivátort hasgörcsre,ezekkek jelentősen csökkent a hasfájás!próbáltuk előtte:infacol,gripe water,édeskömény,ezektől csak jobban görcsölt a baba!
2010. jún. 2. 22:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is nagyon bevált ezt használjuk,azota nincs hasfájás.Az Avant cumija passzol rá,én 6hon korában etetöcumit vettem rá,van lassabb és gyorsabb folyásu.
2010. jún. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszi hogy visszaírtatok, jó tudni!
2010. jún. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!