Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok egy folyton...

Mit csináltok egy folyton siró babával? Hiába van a kezemben, ordit

Figyelt kérdés
Biztos a foga kinozza,már mindent bevetettem amit lehet,de csak sír és sír és sír.Ha leeteszem mert mondjuk már bepisilek,ugy ordit mint akit nyuznak.Mondjátok meg mit csinálok rosszul? :(
2017. dec. 15. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem csinálsz rosszul semmit. Ha fáj valami, akkor sír. Ez van.

Fogzáson segít a Dentinox, ha nagyon szenved, akkor kaphat Nurofen Babyt. Hűtött rágóka, ha elfogadja.

Ilyen napokon jó a hordozás. Kendőben ő is nyugodtabban van, te is tudsz menni pisilni, csinálni a dolgod.

Esetleg próbáld meg, hogy kiviszed sétálni. Eltereli a figyelmét a sok inger.

Ha még nincs foga, akkor tiszta ujjad is odaadhatod rágni, nekünk ez a legjobb fogzásra. :)

2017. dec. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem csinálsz rosszul. Tudom, nagyon nehéz lehet. Kitartás, türelem. Rád van szüksége, öleld, énekelj neki, esetleg kösd magadra és menjetek sétálni egyet! Ez egy ilyen időszak. Esetleg megpróbálhatod csillapítani a fájdalmát. Mennyi idős?
2017. dec. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
4 honapos.Kapott fájdalomcsillapítót,kenegetem az ínyét dentinoxal,nagyon sokat van az ölemben,saajnos ha sétálni megyünk is sír :(
2017. dec. 15. 13:46
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden baba másképp reagál. Az, hogy más baba meg se nyikkan fogzáskor, csupán szerencse kérdése. Nem jelenti azt, hogy az ő anyukája bármit jobban csinál.

Te is megteszel mindent, ami csak lehetséges. Lehet, hogy most tör át a fogacska, akkor fáj nekik ennyire. Utána megkönnyebbül. De ezt sajnos mi nem tudjuk befolyásolni sehogy sem. :(

2017. dec. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg hordozókendő? Fiamnak jobban bejött, mintha csak kézben fogtam. Kitartás!
2017. dec. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is nagyon sajnálom :( ezt "túl kell élni". Hidd el, ha fejre állnál se lenne jobb neki.

Annyit tudsz tenni, hogy növeled a komfort érzetét, hűtött rágóka pl.

Illetve csak kérdezem, de melege nincs esetleg? Nincs túlöltöztetve?

Meg tereld valahogy a figyelmét ahogy tudod. Képes kiskönyvecske, rágható :D vagy valami, hogy ne a fogacskájára koncentráljon. Jobbat nem tehetsz...

2017. dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Melege biztos nincs,nagyon figyelek a megfelelő öltözékre.Nagyon sokat énekelek miközben fogom,sétálok vele,imádja a Süsü zenéjét de ilyenkor az sem érdekli,beszélek hozzá a lehető leg nyugodtabb hangon,hintáztatom,leülünk,fel állunk,hol a babát játszunk,kenegetem az ínyét hűtött dentinoxal,a rágóka ilyenkor repül 😁 a kezem tartom oda azt hrapdálja,ma már enni sem akart.Annyira sajnálom szegény kis magatehetetlen babát 😪 köszönöm mindenkinek!!! Nagyon nehéz mert a hátam már beszakad,de az hogy nem tudok neki segíteni a legnehezebb
2017. dec. 15. 21:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Leget hogy csak a hasa fàj vannak cseppek patikàban én azt hasznàltam aztàn ràjőttem hogy a D vitamintól fàjt a hasa,nem tudom magyarorszàgon kell e szedniűk az ujjszűlőtteknek 1 éves korig nàlunk tanàcsoljàk de nem attam neki csak fél éves kora utàn semmi baja nem volt utànna.
2017. dec. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!