Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit csináltok, ha az utcán...

Ti mit csináltok, ha az utcán elkezd torkaszakattából üvölteni a babakocsiba a bébitek?

Figyelt kérdés

Például ,ha nagyon hideg van vagy fùj a szél és nemakarjátok kivenni.

És hiába nyugtatgatod csak sír,de nem éhes,nem szomjas,nem fázik stb.. ezek ellenörzése után és még mindig sír.

Akkor mit csináltok?

Kiveszitek? Vagy megvárjátok még megnyugszik?És ha kiveszitek és ugyse nyugszik meg?


2017. nov. 6. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha ilyen volt, és tényleg nem tudtam megnyugtatni, akkor iszonyat sebességgel haza, vagy az autóhoz, vagy a buszra vagy legalább egy fedett helyre, ahol kitudom venni és megnézni mi baja van, megnyugtatni...
2017. nov. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Mint az első válaszoló, ugyanazt. De ha csak hideg van, szél van, akkor kivenném. Max szakadó esőben nem.
2017. nov. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, van rajta annyi ruha, hogy egy pár perc alatt nem fog megfázni, ha kiveszed. Volt, hogy fél kézzel a popsiját ráztam, fél kézzel a kocsit toltam, és örültem, hogy mindjárt hazaérünk. :)
2017. nov. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakadó eső vagy hó. Ezt a két esetet tudom elképzelni, amikor ne lehetne kivenni azonnal, hisz nem egy szál semmiben tologatod, csak a takarók melegére alapozva (de volt hogy takaróstól mindenestül vettem ki).
2017. nov. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%

Ha semmi baja és nincs dolgom, akkor hazamegyünk.


Ha viszont halaszthatatlan dolgom van, akkor így járt, énekelek neki, ennyi a max., amit tehetek érte adott pillanatban.


Ha pedig kiderült, hogy baja van, akkor orvos azonnal.

2017. nov. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vittem messzire fel eves kora elott, barmikor vissza tudtunk fordulni. Amugy nem sirt babakocsiban. Cumit vagy innovalot adok neki, ha "ok nelkul" (unalombol) elkezd sirni, de az enyem mar 14 hos.
2017. nov. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!