Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én 3.5 hónapos babám...

Csak az én 3.5 hónapos babám nem akarja ennyi idősen átaludni az éjszakát?

Figyelt kérdés
Sok oldalon azt olvasom a neten, amikor a baba alvásával kapcsolatban keresgélek, hogy ilyen idősen már megtanulják átaludni az éjszakát. Hát én ezt nem vettem észre... Este fél 9-9 felé elalszik, de 11-kor már ébren van és nem akar visszaaludni. Rosszabb esetben el sem alszik 9 körül, hanem akár éjfélig is vagy még tovább ébren van. Majd kb 2 felé újra ébren van és órákon át nem akar aludni. Megpróbáltam nappal többet ébren tartani, hátha az megoldja, de sajnos semmi nem változott. A leghosszabb, amennyit éjszaka egyben alszik, az 3 óra. Sőt, amit még nem értek, hogy eddig már csak pisi volt éjszaka kb másfél hónapja, pár napja azonban újra be is kakál. Nem újkeletű ez a nemalvási dolog, csak mostanra sokalltam be. Mihez kezdjek?!
2017. dec. 16. 23:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%

Én babám is 3 és fél hónapos, ő is 11-1 közt alszik el éjjel, onnan alszik mondjuk hajnal 4-ig (ha 1-kor aludt el akkor mondjuk 6-ig kb.), de eddig egyszer aludta csak át az éjszakát.

Ja és ez 1 hónapos kora óta így van.

2017. dec. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
6%

Újra be is kakál? Akkor inkább 3.5 éves lehet. :)


Nincs valami eü.i gondja? Nálunk az ekcéma miatt volt évekig nem alvás, de pl. reflux is lehet mögötte.

2017. dec. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%
Van olyan gyerek is aki még 5 évesen ia felébred.
2017. dec. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom mit olvasol és hol. De általában nem alusszák az éjszakát.
2017. dec. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Egy 3,5 hónapos babának nem is kell átaludni az éjszakát.
2017. dec. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Most hirtelen csak ezt az oldalt tudtam visszakeresni:


[link]


"Az éjszakai alvás" részben írják az első mondatban, hogy 3-6 hónap között általában megtanulják átaludni az éjszakát.

2017. dec. 17. 07:58
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne a cikkeket olvasd, hanem azt nézd hogy a te babádnak mire van szüksége.

Mellesleg az én lányom pl 2,5 éves korától alussza át az éjszakát.

2017. dec. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%
Ha nem elírás a 3,5 hónap, akkor miért várnád el, hogy éjszaka már ne kakiljon? És ezt az átalvásost kérdést se tenné fel egyetlen valódi anya sem, szóval egy nagy kamu az egész. Pedig még nincs is téli szünet...
2017. dec. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A 2,5 évesem is felkel legalább 1x... nem egyformák a gyerekek, és nem olvasták, mit írnak róluk a neten ;)
2017. dec. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Első lányom 6 hetesen végigaludta az éjszakát (fél 7-kor fürdött, 7 körül evett, még egyszer felkelt 10 körül és onnantól aludt reggel 7-fél 8-ig.). A kisebbik most augusztusban lett 3. Ő idén május 1-jén aludta át először az éjszakát. Azóta viszont mindig. Pedig egyformán nevelem őket, mindkettő 10 hónapos koráig szopott. Úgyhogy ez totál gyerekfüggő.
2017. dec. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!