Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon "rossz" alvó baba...

Nagyon "rossz" alvó baba mikor kezdete átaludni az éjszakát? Újszülött kora óta rengetegszer ébred.

Figyelt kérdés

Egy éves, de egyszer még mindig eszik. Ezen kivül is számtalanszor megébred, keresi a cumit, forgolódik. Fogtok, de előtte is így volt. Nem hiszem, higy fájdalma lenne, mert többféle homeopátiás és"rendes" gyógyszert is próbáltunk ha nagyon sírt, nem használt semmit. Nappal nyugodt és kiegyensúlyozottnak tűnik. Súlya, mozgása, értelme szépen fejlődik. De az alvás tragédia :(

Már megszoktam és bár fáradt vagyok birom ezt. De azért jó lenne tudni, hogy ez el fog múlni és minden különös ok nélkül is fennállhat.



2014. dec. 10. 21:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Fogtok=fogzik :) a telefon felülbírál :)
2014. dec. 10. 21:13
 2/5 anonim ***** válasza:
Majdnem másfél éves volt a lányom, amikor végre átaludta az éjszakákat. Mondjuk ő egy éves koráig ivott éjjel, utána nem, mégis sokszor át kellett mennem hozzá. Aztán voltak kisebb-nagyobb visszaesések, fixen azt mondom, hogy olyan 2,5 éves kora körül szűntek meg a rossz éjszakák.
2014. dec. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam szeptemberben volt 2 éves, és még mindig vannak éjszakák, amit nem alszik végig. Olyankor átmászik a mi ágyunkba, és ott folytatja a szunyókálást, de egy héten 1x-2x biztos van ilyen. Régen nagyon rossz alvó volt, kb. mint a tied, szóval én már ennek is örülök. Amúgy a fogzás nálunk is rémálom volt minden alkalommal, nekünk olyankor se éjszakánk se nappalunk...
2014. dec. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 3 éves, de sajnos még mindig nem alussza át az éjszakát :(.
2014. dec. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mintha az én lányomat jellemezted volna, szóról szóra ráillik minden sorod. 15 hónapos korától kezdte átaludni teljesen, ébredés nélkül az éjszakákat.Én úgy vélem így utólag, a fogzás volt a ludas nála végig.
2014. dec. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!