Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, hogy egy baba...

Van olyan, hogy egy baba később, azaz 6-9 hónap között kezdi el átaludni az éjszakát? Addig zűrözés van?

Figyelt kérdés

2014. máj. 2. 07:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%
Sogornome 17 honapos mult de meg mindig nwm alussza at az ejszakat!
2014. máj. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
59%
Ez engem is erdekel. :) Az en lanyom kizarolag anyatejet kap, 5 honapos mult es meg mindig ketszer kel fel ejjel, 5-10 perc szopi utan alszik. Mostanra megduplazta a szuletesi sulyat. A tankonyv szerint mar at kellene aludnia az ejszakat, de ugy tunik,h nem olvasta! :)
2014. máj. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan baba, aki még később, úgyhogy ez teljesen kiszámíthatatlan. Az én fiam például 4-7 hó között átaludta az éjszakát, most pedig megint nem, pedig semmit nem csinálunk máshogy, de mindig van valami gond. Egy hétig a foga kínozta, most enni kel fel, úgyhogy erre nincs valami szabály, hogy x hónaposan már minden baba átalussza az éjszakát.
2014. máj. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

kedves első, én nem ezt kérdeztem. :)

második, köszi, nekünk nem enni kell, hanem felsír többször, olyankor cumi vissza, aztán alszik.

2014. máj. 2. 08:00
 5/29 A kérdező kommentje:
harmadik, igen, ez így van.
2014. máj. 2. 08:01
 6/29 anonim ***** válasza:
85%
Pedig az elso válasza tökéletes. Van olyan gyerek, aki csak 18-20 honaposan, vagy meg később alusszak at az éjszakát.
2014. máj. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
59%
Harmadik vagyok. Mi ezt a cumi problémát úgy oldottuk meg, hogy miután elaludt, és a mélyalvási fázisában volt a fiúnk, elvettük tőle a cumit, így aztán nem is kereste éjszaka sem, ettől kezdve aludta át 4 hósan az éjszakákat.
2014. máj. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
6-s, neked is, én nem ezt kérdeztem. Tudom, hogy van ilyen, de a kérdésem nem erre irányult. Olvasd el te is. :)
2014. máj. 2. 08:37
 9/29 A kérdező kommentje:
igazad van, nappal én is elveszem a cumit, éjszaka meg nem. lehet ez a gond?
2014. máj. 2. 08:37
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Draga kerdezo peldaval probaltam neked elmondani h igen ilyen van h meg kesobb alussza at az ejszakat. Latom kialvatlan avgy azert vagy ilyen goromba. Es ezert nem birod felfogni amit irnak neked! De sebaj majd ha sikerul kialudnod magad talan a stilusod is valtozik. :-)
2014. máj. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!