Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti adtok szaloncukrot 1-1,5...

Ti adtok szaloncukrot 1-1,5 éves babátoknak?

Figyelt kérdés
Főleg ha nagytestvér(ek)is vannak, akkor nehéz megoldani, hogy a kicsi ne kapjon. Ti hogy csináljátok?

#édesség #szaloncukor #5 ébes baba
2017. dec. 17. 14:50
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Nem tudom ki ez a lepontozó, számomra hasznosak voltak a válaszok. Én is adok a 16 hónaposomnak, látja ha a 6 és 8 éves esznek. Miután egyszer megkóstolta, reklamál ha ő nem kap. Nekem sincs szivem nem adni neki.
2017. dec. 17. 20:48
 12/18 anonim ***** válasza:
31%

Én szívtelen vagyok. A szervezetének semmi szüksége rá, a fogmosás kínlódás, így nem kap semmilyen csokit és más édességet sem. Egy ekkora gyereknek a gyümölcs is bőven megfelelő desszertnek. Ráér a csokievéssel a közösségbe kerüléssel egy időben.

Egyébként nincs hiszti érte. Ahogy kávéval, alkohollal se kínálom csak mert kinézi, ezt is meg lehet állni.

2017. dec. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
54%
Ket evesen kaptak eloszor.
2017. dec. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
82%
Nem igazán szereti az édes ízt, de ennek ellenére már 2 szem szaloncukrot (Szamos) megevett. Én nem tiltom, ha kap és hozza, hogy bontsam ki akkor semmi akadálya, kibontom (kivéve ha nem evett addig rendes ételt vagy este van). Ilyenkor csak beleharap és megy is dolgára. Gondolom kíváncsi. :) Egyébként csokit (Kinder) Mikuláskor evett először. Én annyit ehettem gyerekkoromban amennyit csak akartam, Mikulásra 10-15 csomagot kaptunk fejenként a tesómmal, ennek ellenére beosztottuk. 14 éves korom óta tudatosan és egészségesen táplálkozok, én döntöttem így.
2017. dec. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
74%

21 hosom van,nem igazan eszik csokit.

Kapott mikulasra orias kindert,megbontatta velem,majd jot jatszott a jatek tarto tojassal(uresen),kozben engem megetetett a csokival.

Ami edesseg,es megeszi az a pilota piskotataller.azon kivul semmi csokisat.

Szaloncukrot ha kerne csak felvagva adnek neki.felek,hogy felrenyelne.

Van ket nagytesoja,ok csokimaniasak.es megsem erdekli.szerencsere meg jobban orul egy banannak mint a csokinak.

2017. dec. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
47%
Az enyem 15 hosan mar 2 adventi kalendariumon tul van iden...
2017. dec. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
37%
Nem kap sem a kicsi (2éves), sem a nagy (4éves). Ekkora gyerekeknek nem valo (szerintem) az a csokis-cukros cucc. Nálunk az édesség inkább gyümölcs, smoothe vagy joghurt. Csokit egyik se kapott még,legalábbis itthon. Más kérdés h a nagyik mivel tömik öket ha nem látom:)
2017. dec. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
33%
és még konyakos meggyet is .
2017. dec. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!