Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Őszintén! Ti hányszor adjátok...

Őszintén! Ti hányszor adjátok a játszós cumit a babátoknak?

Figyelt kérdés
Nem rosszból kérdezem, csak pusztán kíváncsiságból.
2017. okt. 23. 17:43
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
1nap.
2017. okt. 23. 17:49
 2/16 anonim ***** válasza:
19%
Én egyik gyereknek sem adtam. Hozzáteszem a nagy nyugis baba volt és a fogzás se viselte meg. A kicsi is nyugis a fogzásnál még nem tartunk, de remélem jól viseli. Ha nyűgösek lettek volna lehet néha odaadom.
2017. okt. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
8-9 hós kortól csak alváshoz mert amúgy is csak dobálta. Addig pedig igény szerint, de 3-4 hónapos kortól ha sírt nem ezzel vígasztaltam reflex szerűen azért. Amúgy 7,5 hónapos korig hasfájós volt de 3,5 hós kor után el lehetett róla terelni a figyelmét, de elég sokat cumizott is.
2017. okt. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Addig, míg baba volt, annyit cumizott, amennyit akart. 3 hónaposan kapta meg (mert el kellett választanom), előbb csak alváshoz, utána ott volt egész nap mellette elérhető közelségben. Ha akart cumizott, ha nem nem.

1 éves kora után kezdtük fokozatosan "korlátozni" a használatot.

2017. okt. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Ha fáradt,nyűgös,álmos.8 hónapos,kb 2 hete van így,előtte szinte mindig cumizott :D
2017. okt. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Alváskor és fáradtság nyűgösségkor. Úgyhogy napi 3 talán.
2017. okt. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
6os vagyok, lemaradt hogy 10 hónapos.
2017. okt. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%

Már nem baba ,másfél éves de alváshoz mindenképp kell nélküle nem alszik el, illetve ha kiesik éjjel akkor felkel és sír ha nem találja.

Ezen kívül csak autóba ha hazafele nyűgös, többször nem csak ha sajnos megtalálja valahol a lakásba, de ilyenkor elkérem tőle legtöbbször.

Este meseolvasásnál adom oda neki, így is segít hangolódni az alvásra.

Míg pici baba volt sétákhoz, és alváshoz használtuk.

2017. okt. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
7hósan kapott,mert műtötték. Akkor muszáj volt,és cumis maradt. Most 19 hós nagylány :). Napközben elveszem,este,ha álmos,akkor már a szájában van kb 19 órától. Néha kiveszem,főleg,ha olvasunk. (Mese v mondókáskönyvet). Ebéd utáni alváshoz is ke neki. Féltem a cumizavartól,de még mindig szopik :) .
2017. okt. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
5.honapig igeny szerint aztan egyre kevesebbszer mert csak bohóckodott vele.:)
2017. okt. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!