Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldanád meg, hogy 2...

Hogy oldanád meg, hogy 2 hónapos babád mellett befejezd a jogosítványt?

Figyelt kérdés

a lakhelyemtől 35km-re van a városi vezetés és a vizsga. már nincs sok hátra kb. 10 alkalom, ha rászámolom, hogy veszek még plusz órákat.

a babámat szoptatom.

az oktatóm reggel7-14ig bent van a 'nagyvárosban' több tanulóval. megbeszéltem vele, hogy odavisz az anyósom reggel 7re, levezetem a 2órámat és anyósom haza is hozna. a babát visszük magunkkal, így vezetés előtt és után is meg tudom szoptatni. amíg vezetek, addig anyósom a picivel a sógornőjéhez felmenne. reggel még nincs tűző nap, és fél 10- 10re haza is érnénk. így nem sütjük meg a gyereket.


de lelkiismeretfurdalásom van, hogy "rángatom magammal". cumisüveget egyáltalán nem fogadja el, csak kiskanállal lehet ezt-azt a szájába gyömöszölni .

ráadásul, ha itthon hagyom anyósomra, akkor, reggel6- kb. délután 3ig nem vagyok itthon. akkor mit kap enni? pluszba ennyit nem tudok lefejni... akkor maradna a tápszer, de azt nem szeretném. annál fontosabb a picikém! ráadásul ott lenne a cumisüveg probléma.


ennél jobb megoldást nem látok, mint hogy a mamával bemegyünk és hazajövünk. nyugdíjas, és szívesen elvisz.

de ha lenne ötlet, szívesen fogadom. nem szeretném, ha gyerek látná kárát a dolognak, de már 100ezer forintot ráfizettem erre a jogsira apránként és augusztusig be kell fejeznem, hogy ne járjon le a kresz meg a többi, mert akkor szintén kezdhetem előlről.


2010. jún. 3. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

2 hónapos még pici, őt még lehet "rángatni". Persze nem biztos, hogy fog neki örülni, de még mindig könnyebben mozgatsz egy 2 hónapost, mint egy nagyobbacskát, akinek már kiszámítható alvásrendje van.

Szerintem vidd magaddal a babádat, csináld meg a jogsit minél előbb, aztán mehettek sok közös programra autóval :)

2010. jún. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha jobb szeretnéd,hogy otthon legyen a picid anyóssal akkor ajánlok valamit: beszéld meg az oktatóval,ohgy jöjjön ki érted. Hazafelé meg te vezeted az autót. Így van városon kívüli km-.red is.

Szerintem nem nagy kérés,hogy az oktatód menjen érted és vigyen haza. Így nem maradnál el olyan sokáig.. és tudnál szoptatni is.

2010. jún. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!