Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan anyuka aki baba mellett...

Olyan anyuka aki baba mellett tette le a jogosítványt?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig tartott így megcsinálni? Ki maradt a babával otthon? Mekkora volt akkor a babád?
2009. szept. 4. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez már 15 éve volt.A kicsi volt 6 hónapos,a nagyobbik 2.5 éves.Anyukám vigyázott rájuk,munka után.A férjem külföldön dolgozott.6 hónap alatt tettem le,de a vezetésnél anyuhoz kellett alkalmazkodnom.
2009. szept. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem még nincs jogsim, de én is baba mellett szeretném megszerezni. Azért leírnám, én hogy tervezem a dolgokat, ha nem gond.

Most 2 hónapos a babám és kb. január, február környékén kezdeném el a tanfolyamot. Nekem az a szerencsém, hogy az autós suli tőlünk 10 perc sétára van. Így megoldható, hogy mielőtt elindulok, megszoptatom a babám és jó esetben időben haza is érek a következő szopira. Bár nem tudom, hogy az elméleti órák milyen hosszúak, de gondolom 3-3,5 óránál nem tart tovább. Ezt majd meg kell érdeklődnöm...

A másik variáció az, hogy akkor már hozzátáplálom a kicsikémet, és akkor kapja a kaját a szopit kiváltva, amikor nem vagyok otthon.

A férjem lesz a babával, a családtagok nem nagyon mozgosíthatóak...

Azt még nem tudom, hogy az elméleti részt mennyi idő alatt tudom elsajátítani, mert jelenleg nagyon kevés időm van. Nappal viszonylag keveset alszik a babám. De ebben is a férjemre számíthatok, hogy ő addig babázik, amíg én tanulgatok. Én teljesen a nulláról indulok, úgyhogy emiatt valószínű, hogy a normál tempójú fogom választani.


Sok sikert a jogsidhoz!

2009. szept. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és viszont kívánom a gyors el könnyű jogsiszerzést!

5 és fél hónapos a lányom, most akartam elkezdeni de nem jön össze. Egyszerűen sír értem, nekem meg még így nincs szívem itthon hagyni. De jövőre mindenképpen meg akarom csinálni, addigra már lesz 1 éves.

2009. szept. 5. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!