Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem szeret a 8 hónapos babám?

Nem szeret a 8 hónapos babám?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve :(

Van egy 8 hónapos kisfiam, imádom őt mindennél jobban. De úgy érzem a mamát, papát jobban szereti, mint engem! (Félreértés ne essék szeresse őket nagyon de mégsem érzem azt hogy én vagyok neki a minden)

A helyzet az hogy anyukámékkal együtt lakunk, de már nem sokáig ugyanis készülőben van az új házunk. Anyukám sokat segít a baba körül amiért nagyon hálás vagyok neki.

De mégis a babám anyukámra mosolyog, anyukámnál akar csak elaludni, én meg kétségbe vagyok esve :(


2017. dec. 26. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy csecsemönek a saját anyja mindennél unalmasabb, mert mindig ott van, szerintem ez normális, ezért van az, hogy ha meglátja az apját hatalmasakat vigyorog rá, rám meg nem. Nálunk anyámnak is mindig örül, sokat mondokáznak, azt szereti. Nem azt jelenti, hogy téged nem szeret, csak azt, hogy,megszokott.
2017. dec. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi ugyan nem lakunk együtt, de 5 percre lakik tőlünk Anyu, minden nap jön hozzánk. A kisfiam ha meglátja hangosan nevet és menni szeretne egyből hozzá. Nekem sosem örül így, hisz mindig lát. Ez teljesen normális. Ne aggódj butaságokon.
2017. dec. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :)
2017. dec. 26. 12:11
 4/6 anonim ***** válasza:
16%

Az én most 5 éves nagyfiam születésétől fogva anyaimádatban él, sosem éreztem azt, hogy unt volna, ezért is olyan furcsa nekem, hogy sok anyának természetes, ha a gyereke nem mosolyog rá, nem örül neki.

Szerintem egy kisgyermeknek (főleg, ha fiú) az anyukája a legfontosabb, az anyukája jelenti számára az életet. Az én környezetemben a gyerekek kimutatják az anyukájuk iránti szeretetüket.

2017. dec. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Persze, hogy kimutatja, csak én tudom elaltatni, csak nekem hajlandó puszit adni stb, nem arról van szó, hogy ne mutatná ki, csak ha megjelenik valaki, akit szeret és újdonság neki, mert nincs mindig velünk akkor inkább vele szeretne lenni. Aztán ha elmegy a Mami, akkor integet neki, és újra velem akar lenni. De nyilván nem újjong nekem, hisz folyton együtt vagyunk.
2017. dec. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Te nem is tudod elaltatni? Amikor kisbaba volt hogy aludt el? Nem gondolnám, hogy nem szeretne téged, de ez az altatás része kicsit furcsa nekem, ha mindig így van.

Az utolsó előtti hozzászólónak üzenem, hogy lányaim vannak és mindketten imádnak (ahogy én is őket), nem értem ezt a fiús hozzászólásodat..!

Kérdező, nyugodj meg, biztos, hogy szeret a kicsid, de jót fog tenni, ha anyukád nem lesz ott veletek minden pillanatban.

2017. dec. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!