Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 3 honapos lanyom nem szeret?

A 3 honapos lanyom nem szeret?

Figyelt kérdés

Eljatszogatunk egesz nap, de egyre kevesebbet nevet es gugyog nekem.

Apa hazajon le se veszi rola a szemet, ahogy atkerul hozza mosolyog. Ram eleg erdeltelenul nez. Amint kilepek a szobabol allandoan gugyog apanak.

Ma azt mondta az egyik ismerosunk, hogy megkonyebbules latszott az arcan mikor atvette apuka. apuka. Eleg rosszul esett.


2017. márc. 6. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyni kell egyedül is játszani. Ha egész nap rajta lógsz, akkor nem vagy érdekes neki, mert megszokott. Apa viszont "érdekesebb". Ez még nem jelenti azt, hogy téged nem szeret.
2017. márc. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem logok rajta egesz nap...

Enekelunk, olvasunk es ismerkedunk a jatekokkal egyutt,minden nap valami massal, es mindig jatszik magaban is, en ilyenkor szoktam enni, mosogatni, teregetni, olvasgatni, tusolni.

2017. márc. 6. 21:48
 3/11 anonim ***** válasza:
21%

Próbáld leszarni.

Komolyan.

Ez olyan mint a párkeresés ha keresed nem találsz rá.

Ha emészted magad nem lesz jobb, majd csak megváltozik.

L

2017. márc. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez tök normális. Aztán lesz majd olyan korszak, amikor a nagymamáért rajong. Te egész nap vele vagy, az apja meg nem.
2017. márc. 7. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

Majd jobban féltékeny leszel az apjára, ha a lányod nagyobb lesz.

Ezen szinte minden lányos anya átesik. :)

5 éves kislányom beteg influenzás, és csak apa a jó neki. Apa adja a gyógyszert, apa hozzon teát, apa így úgy.. majd kinövi egyszer

2017. márc. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Eddig nem igazan zavart.

De mikor az ismerosunk a kepembe vagta, hogy megkonnyebules latszott az arcan, mikor apa atvette, az rettento rosszul esett. Mintha en valami mumus lennek. Majdnem elsirtam magam.

2017. márc. 7. 06:25
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jo buta ismeros.
2017. márc. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ismeros egy seg.gfej, de az teny, hogy sok babanal van ilyen. Azt cafolom, hogy mindegyiknel (nalunk sir ha nem en fogom vagy pelenkazom, pedig apukaja is maximalisan gondos vele, valamiert o meg anya-baba), de sok apa-baba van :) Mar ilyen pici korban sem egyforma a szemelyiseguk. Van amelyik babanak meg a nagyi az isten :) Ez valtoznifog meg sokszor ahogy no.
2017. márc. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én 3,5 hónapos kislányom is nagyon apás.Ugyanezt csinálja mint a tiéd. :) De meg is értem mert őt kevesebbet látja, persze,hogy egy idő után az én fejem már unja. :D
2017. márc. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem ket gyerkocom van. A nagyobb, fiu, 4 eves. Kezdettol fogva apas volt. Aterzem amit irtal, mert nagyon rosszul esett nekem is (neha meg most is rosszul esik). Hiaba mondtak, h nehogy mar feltekeny legyek, meg h oruljek neki, h nem rajtam log egesz nap, akkor is csak elfogadni tudtam a helyzetet, azonosulni vele, nem.

Es azt is hiaba mondtak, h nyugi, valtozni fog. Nem valtozott, sot!


A kisebbik gyerkocok lany, 1 eves. Na, o anyas. Hiaba lany, es hiaba en vagyok ugyanugy vele 0-24-ben, akkor is hozzam huz.


Szoval ez a gyermek termeszetetol fugg. El kell fogadni. Persze lehetseges, h nalatok valtozni fog, es az is igaz, h ez nem jelenti azt h teged nem szeret, de ha apa az elso, akkor apa az elso! :-)


En is csak azt tudom irni, amit en is szamtalanszor megkaptam, h probald elfogadni! Mast nagyon ugysem tehetsz! :-)

2017. márc. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!