Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babád mit szeret...

2 hónapos babád mit szeret csinálni, amikor ébren van?

Figyelt kérdés
Szoktam neki mondókázni, énekelni, játszószőnyegen és a zenélő forgóval elvan egy darabig. Újonnan a tv érdekli, bár ennek nem annyira örülök.. Néha úgy érzem már unja magát a megszokott menetrend szerinti játékkal. Érdekelne, hogy mivel tudjátok lefoglalni őket, főleg ha fejleszti is az adott játék.

2016. júl. 4. 07:06
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

Nem sokszor volt akkoriban ébren. De érdekelte a függő őt is, szalagokat tettünk rá, azokat nézte, mosolygott rájuk. Fejlesztő játék ilyen korban még nálunk nem vált be. Most 4 hónapos és most fedezte fel a csörgőt, csak pár mp-re köti le a figyelmét.


A férjem esténként etetés közben felolvasott neki (nem mesét, hanem amit olvasnia kell munkához), napközben néha énekelgettünk neki. Nekünk nincs tévénk, így abban is hoppon maradt a gyerek.:) Akkoriban sokat voltunk kinn, mert nem volt őrjítően meleg, akkor mindig aludt a babakocsiban.:)

2016. júl. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) De jó neked, hogy aludt a babakocsiban. Nekem 1 hós koráig aludt benne nagyokat, azóta inkább kínlódás a séta. Ha elalszik, akkor is max fél órát, unatkozik, ki akar jönni belőle. Hazafelé olyan hiszti van, hogy mindenki azt hiszi éheztetem..:D
2016. júl. 4. 08:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Eredeti kérdésedre válaszolva:ölben lenni.:D

A babakocsival mi is így voltunk. Nem mertem 300m-nél messzebb csatangolni vele. Azóta sokat javult a helyzet. Ha ki kell venni mégis, annnyival könnyebb a helyzet, hogy tartja magát rendesen, könnyebb fogni./már 6hós/

Sokszor volt csak hogy hagytam hogy nézelõdjön, nem szóltam hozzá se. Szerintem nem jó ha mindig túlingereljük. Kell neki is a pihi, h csendben "tanuljon". Így tanul egyedül is ellenni.

Én ebben a korban csak a játszószõnyegre raktam, meg sokat hason egy-két játékkal körbevéve õt. Mondókázni mostanában szoktam, de akkor iz a mozgatós mondókâkat(pl.Zsipp-zsupp, Hinta-palinta). A tv-t nekem is szeretné, de âltalában elfordítottam tõle, most már nehéz mert forog, ill. nem megy egész nap mellette.

2016. júl. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

2,5 honapos babakocsira szerelhető játékok utan nyúl neha megtudja forgatni akkor vigyorog.


Habtapin vagyunk mondokazunk, maszirozgatom. Rezgő pihiszeket is élvezi, baba tornát is csinalunk ( mult héttől hasrol hatra fordul ) azota jobban élvezi.


A nagyobbik szokottneki mesélni az is erdekli

2016. júl. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!