Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valaki akinek 1 év körüli...

Van valaki akinek 1 év körüli babája eljátszik egyedül?

Figyelt kérdés
Ha igen mennyi ideig és te mit csinálsz ezalatt?
2017. dec. 29. 08:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen! Szerencsére.. Illetve még igen :D


Hogy mennyi ideig az sok mindentől függ. Otthonról dolgozom, így van, hogy akár 2 órát is tudok úgy dolgozni az ébrenléti idejében, hogy néha odajön hozzám, nevetünk, megmutat valamit és visszamegy felfedezni, játszani.

Természetesen többször fel kell állnom hozzá, hogy elirányítsam a konnektortól vagy más miatt, de ez alap. :)


Napi szinten csak 1-2 órát játszunk együtt, inkább ő játszik maga, vagy vásárolunk, én főzök, bármi. De ez biztosan személyiség függő, mert Ő már egészen kis korában is elvolt a játékaival, a környezettel, amikor még csak forgolódott.

2017. dec. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szinte egész nap eljátszik egyedül. Nyilván megetetem közben, meg én is leülök vele játszani, olvasok neki, meg alszik egyet ebéd után, de simán elvan magában is. Ha a konyhában vagyok, oda jön, adok a kezébe két kanalat meg egy műanyag tálat és simán megfőzök, ameddig ő elmókol azokkal. A konyhával szemben van a szobája, oda is bemegy közben, játszik valamivel. A nappaliban is vannak játékok, egész nap elpakolászgatja őket. Én közben berakok egy mosást, elmosogatok, letörlöm a bútorokat, porszívózok, nagyjából bármit tudok csinálni mellette. Néha oda szalad egy puszira, vagy hoz nekem valamit és megy vissza játszani.
2017. dec. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Fiam jol elvolt egyedül 1 évesen. Kb akár meddig el lett volna. Az változó volt, hogy mit csináltam: fürödtem, takarítgattam vagy olvastam.
2017. dec. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja igen, és még egy kérdés: Közben megy a tv, vagy zene vagy valami amíg a baba elvan egyedül?
2017. dec. 29. 13:20
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk nem ment. A szobájában volt olyankor
2017. dec. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, viszonylag sokáig. A tv se semmi nem megy közben. Hol ezzel hol azzal játszik, szeret pakolni a játékos dobozokban. Vagy főzök, vagy valamit csinálok addig. A nagyobb (most 4 éves), egy percet sem játszott egyedül ennyi idősen, pár hónapja van el de max fél órát. Teljesen gyerekfüggő ez.
2017. dec. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Nálunk főleg rádió vagy zene megy. Nem szeretem a csendet, kell hogy legyen valami. Van, hogy tv is be van kapcsolva, de szerencsére nem nagyon érdekli, csak a reklámok idejére figyel fel, amikor érdekesebb hangszínben beszélnek.


Rádiót UPC előfizetéssel tv-n hallgatok, van egy csatorna amin bejön a Petőfi :D

2017. dec. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kisfiam most 1 éves, remekül eljátszik magában is tévé és hasonlók nélkül (persze előfordul, hogy bekapcsolt állapotban látja, azért mi felnőttek szeretünk megnézni 1-1 műsort), a 3,5 éves lányom ugyanígy....
2017. dec. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom 1 hónapja kezdett el egyedül játszani, 21 hónapos múlt.
2018. jan. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!