Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb hány fokos Balatonba...

Kb hány fokos Balatonba vihetem majd be a kisfiamat?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 19:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
9%

Komolyan bízol benne, hogy idén fürdesz a Balcsiban?

Szerintem idén nem kell ilyesmin törni a fejed...

Amúgy ezt is szerintem babája válogatja, próbáld ki és meglátod, hogy reagál rá (nyilván egy bizonyos hőmérséklet felett..)

2010. jún. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
18%
0-100c° viheted ez alatt már szilárd, fölött már gáz
2010. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszi, "sokat" segítettetek!!!!

Esetleg másnak számokban megadott segítsége lenne?

2010. jún. 3. 19:15
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Előző! Ez jó poén volt, komolyan :))

Egyébként mennyi idős a kisfiad?

2010. jún. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%

Ahol a 11 hónapos fiam tanul úszni, ott a medencében kb. 30-32 fokos a víz. Ezt szeretik a babák. De az elég ritka, hogy a balcsi ilyen meleg legyen....

Egyébként tényleg a kisfiadon múlik, hogy Ő mennyire viseli a hideg vizet. Gondolom olyan hideg vízbe, amiben Te fáznál, eszedben sincs bevinni :)

2010. jún. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%

utolsó vagyok:

Amúgy mi is megyünk balcsira nyaralni, az akkor 13 hónapos fiammal augusztus elején. Remélem addigra már nyár lesz :) és a víz is kellemes hőfokú.

2010. jún. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
10%
teljesen jogos és logikus válaszok voltak. Mostha 32 fokos és üvölt benne akkor a 32 fokosba sem, ha 20 fokos és vidáman lubickol akkor a 20 fokosba is. Nem hiszem hogy ez a fok kérdése lenne.
2010. jún. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
Mi babauszin 28-30 fokos vízben vagyunk!fél éves a lányom!Szerintem 25 fokosban már lehet próbálkozni!De tőle függ tetszik e neki!De én hidegebben nem is próbálnám!
2010. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
jobban bírják a hideget mint a felnőttek, 18 fokosba már viheted, de fontos, hogy figyelj oda rá, mert hideg víz kicsit összekapja a tüdejüket és ettől megijedhetnek. és a lényeg hogy után azonnal mindenét szárazra törölni és száraz ruhába öltöztetni, akkor nem fog megfázni. (fülérzékenység esetén hagyd ki inkább)
2010. jún. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem szoktatás kérdése. A német kisbabák, kisgyerekek olyan hideg vízben vígan lubickolnak, amibe én be sem mennék..
2010. jún. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!