Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik akik barátnő vagy feleség mellett más nőkkel, lányokkal kavartok mi hiányzik?

Figyelt kérdés
Meg tudjátok fogalmazni,konkrétan nektek mi?

2017. jún. 12. 20:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
9%
Na itt van már a ribizli arra kívancsi hogy vajon Ő mit ad meg a hűtlen szeretőjének!
2017. jún. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

#1. Pont nem ez a kategória vagyok.


De kösz,hogy a kérdésre nem válaszoltál....

2017. jún. 12. 20:29
 3/24 anonim ***** válasza:
94%

én kavartam egy ilyen sráccal, pontosabban csak ő kavart, én beleszerettem.

neki a szerelem és a szex hiányzott, unta már a párját, kiábrándult, idegesítette.

2017. jún. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
73%

Az idegen pina.

Minden más csak duma.

Lehet egy nő szép, jó, okos, tökéletes feleség, de akkor is ugyanazt a pinát dugod alatta évekig. Az újdonság varázsát nem tudja megadni, hiába igyekszik.

2017. jún. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

# Ó 4-es köszi. Legalább őszinte vagy.

Ez is ritkaság manapság.

2017. jún. 12. 20:39
 6/24 anonim ***** válasza:
43%
a kielégitő,tabumentes,rendszeres szex.
2017. jún. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%

Három dolog. Hiányzik valami + a valamiről való beszélgetés + valami amit gerincnek hívnak. Ugyan ezek a valami/k hiányoznak a nőknek is, mind a három oldalon voltam, mindenkinek ez hiányzott. Zárójelben jegyezném meg, a valami lehet bármi, de a gerinc mindenkiből hiányzik amikor ilyet csinál. Igen, belőlem is.

30/f

2017. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%

tévedtek, nem csak a baszás motiválja az összest.


akivel nekem dolgom volt, a lelki tényezőket is kiemelte.

van, h.az ember rájön, nem azzal él, aki igazán passzol hozzá.


és van, h. beleszeret vki. másba a párja mellett.


a szerelem érzése, varázsa szerintem nagyobb súllyal esik a latba.


baszni bárkivel lehet, de azt átélni, h. beleszeretnek és viszontszeret, ennek a szenvedélyét és lázát nem múlja felül a szex.


bárkit találhatsz, akivel dughatsz, de olyat nagyon keveset, aki beléd szeret és viszont.


amikor egy kapcsolatból elmúlik a szerelem, és már csak a megszokás marad, akkor ezt az érzést keresik a legtöbben, és ha megtalálják, szinte újjászületnek benne.

2017. jún. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Diavolino44 ***** válasza:
70%
Ugyanaz mint a negyes, hianyzik a tuz, az ismeretlen felfedezese. Boccs de ez van.
2017. jún. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm kezd összeállni a kép...


#7- 8-választ külön köszi!

2017. jún. 12. 21:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!