Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers pelenka-figura kérdés....

Pampers pelenka-figura kérdés. Vajon mi az?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy minden méreten ugyanazok a figurák vannak-e, amiről én beszélek, az az 1es, 2es méreteken van. Szóval mindig mondom a kislányomnak, hogy most bárány jön, most kutyus, most cicus, most koala maci. Aztán kezdett gyanús lenni, hogy túl sokszor jön koala maci, mire rájöttem, hogy kettőre mondom. Van a szürke, nagy orral, mellette levéllel, na ez az igazi. Aztán van egy narancssárga, mellette labdával, és miután megállapítottam, hogy az nem koala maci, rettentően idegesít, hogy nem tudom mi az... még a labdából sem lehet következtetni. Valakinek ötlet? (anyum kutyát mondott, de az is van, csonttal)
2010. jún. 4. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

a 4-esen sajna már más minták vannak. átnéztem neked az összeset. ami mellett labda van, az kisfiú, de gondolom azt nem kevernéd koalával:))))

hátha vkinél van otthon 2-es.

2010. jún. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez tényleg nem kisfiú :D De tök jó fej vagy, hogy átnézted, köszi! :)
2010. jún. 4. 08:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanígy jártam, mint Te :-)

Mi már két hete 3-as pamperst használunk (azokon sokkal szebb, sokkal beazonosíthatóbb figurák vannak), de maradt még egy pár 2-es méret. Most megnéztem Neked és van még két darab a "narancssárga koalamaciból". Hát ha lenézem a pelusról akkor sem tudom megállapítani én sem, hogy milyen állat az........talán egy génhibás koalamaci.

Üdv: 9 hetes baba anyuja

2010. jún. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor talán ez egy örök rejtély marad :D De talán valaki... légysziiiii :D Amúgy az én kislányom is épp 9hetes :) Köszi a választ! Jó babázást!
2010. jún. 4. 09:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is maradt pár drb kettes, de azt a sárga macit én sem tudom, hogy milyen állatka lehet. macinak maci, de milyen? valakinek ötlete?
2010. jún. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
most beszéltük anyuval, abban maradtunk, legyen pocok... de akkor mi az a labda mellette? Meg amúgysem pocok... Anyu még mindig a kutyát mondogatja, mert az labdázik... Annyira nem tudjuk, hogy mi ez, hogy lehet, hogy megmaradok a "másik kutyus"-nál :D
2010. jún. 4. 11:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

KISOROSZLÁN!!!! Én se jöttem volna rá, ha férjem nem mondja :)

2010. jún. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
tééényleeeeeg!!! :) Örök hála a férjednek, és Neked is!! Ha lehetne, 100x pontoználak fel :D
2010. jún. 5. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!