Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Espumisan cseppet adok hasfájó...

Espumisan cseppet adok hasfájós 3hetes babámnak viszont nemnagyon akarja lenyelni. Mit csináljak, hogy lenyelje?

Figyelt kérdés
kiköpi,nemmindet de egy részét, mit csináljak hogy lenyelje?
2010. jún. 4. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Tedd bele egy kis anyatejbe.
2010. jún. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Finoman be lehet csukni a száját úgy, hogy egy ujjal felbillented az állát.


Aztán bele ehet keverni anyatejbe, és megitatni vele babaetető pohárból.


Sokan a fecskendőre esküsznek, én ezt még nem próbáltam, az első kettő trükk valamelyike mindig beválik.

2010. jún. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a gyógyszertárban kapható pipettával becseppenteni a szájába.
2010. jún. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mi egyszerűen lecsavartuk a cumisüveg tetejét és abba cseppentettünk. Minden gond nélkül megitta a kisfiam. Kitartást kívánok, mi már túl vagyunk rajta. Hidd el, tényleg elfog múlni!
2010. jún. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáltátok már az Infacolt? A cseppeket az én lánykám sem "komálta" az Infacolt viszont lenyelte.
2010. jún. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 4 gyermekem van, igaz, már nem csecsemők :)

Akkoriban jó volt az édeskömény tea is. Aztán később használtuk a Gripe Watert, de a legjobb és leghatásosabb a pocak megfelelő maszírozása volt.

2010. júl. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!