Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babátoknál mikor...

Tápszeres babátoknál mikor kezdtétek a hozzátáplálást, és mivel?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia,


Én 4 és fél hónaposan kezdtem, szépen lassan előszőr csak almalé, majd reszelt alma, krumpli, sárgarépa. Nem siettettem semmit. 7 hónaposan lett kiváltva az első étkezés.

2010. jún. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hello

4 hónaposan kezdtük alma teával, alma lével, alma pürével, majd őszibarack püré, burgonya, sárgarépa ... 5,5 hónapos korára kb. egy étkezést már kiváltottunk, így ekkor átálltunk arra, hogy 10 óraira gyümölcsöt, ebédre zöldséget kapjon, majd 6 hónapos korától már husisat is kap :)

2010. jún. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4,5 hónaposan: almalé, reszelt alma.
2010. jún. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4 hónaposan almával. De az nem jött be, 2 hét után sem etten lelkesen az almapürét, így váltottam barackra. Azt egyetlen evésre bekanalazta, már második napja azt eszik. A napokban veszek gabonapelyhet is, és elkezdem sűríteni, hogy kiváltsuk az étkezést. Utána azt mondta a doktornő, hogy sárgarépa-petrezselyem-paszternák-levessel folytassam, pépesre sűrűsítve. A krumplit még azt mondta, hogy mellőzzem.
2010. jún. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 4,5 hónapos a babám, és azt mondta a védőnő és a doktornő, hogy elég 6 hónapos korától (esetleg 5 hónapos kora után, ha nagyon akarom) elkezdeni "próbálkozni".
2010. jún. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4 hónapos kora előtt pár nappal almapürével, aztán 2-3 naponta új ízzel. Most 5 hónapos, mostanában akarok neki adni már husit is, mert szinte minden gyümölcsöt és zöldséget kóstolt már. Eddig karfiolt és társait még nem adtam neki, azzal várok egy kicsit. A déli étkezést már mi is kiváltottuk kb. 1 hete.
2010. jún. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5.5 honaposan almale, barackle, repale

6 honaptol reszelve is kapja ezeket

2010. jún. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4 hónaposan gyümölcsökkel. 5 hósan jöttek a zöldségek és 6 hósan a húsok
2010. jún. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!