Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hónapos a kisfiam. Mikor...

Egy hónapos a kisfiam. Mikor vihetem nagyobb bevásárlóközpontba? PL:auchan

Figyelt kérdés
2008. okt. 26. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Ha szoptatod,akkor védve van a fertőzésektől az anyatej révén,tehát nyugodtan elviheteds magaddal!

Én is elvittem mindkét babábat még pár hetesen bárhová.:)

2008. okt. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem, ha nem lenne vírusos időszak, akkor lassan már én is kivinném, de szerintem várjatok még pár hetet vele. Nagyon nyírkos az idő, és (SZékesfehérváron) pont tegnap voltunk az Auchanban, és rengeteg tüsszögő, köhögő ember volt.
2008. okt. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%

Amikor a nagyobb bevásárlóközpontokba nem mehet be beteg ember.

Jó hogy feltetted a kérdést..sosem értem azokat akik az ilyen piciket sok ember közé viszik..

Én még várnék 1-2 hónapot..sok koszos -beteg megfordul az ilyen helyeken..általábnan nincs belőle gond, de sosem lehet tudni..még várd meg a védőoltásokat.

2008. okt. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Nyugodtan viheted. Mi 3hetesek voltunk mikor bevásároltunk a tescoba. Végig aludta a vásárlást,és csak itthon ébredt fel.
2008. okt. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

ÉN még a magam részéről nem vinném hacsak nem megoldhatatlan máshogy. Ezt neked kell eldöntened, hisz van aki már egész kicsi korában viszi, de nekem anno az orvos is azt tanácsolta, hogy ne vigyük.

Mi először kb 3 hónapos korában vittük magunkkal.

2008. okt. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!