Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj, ha a 3 hónapos...

Nagy baj, ha a 3 hónapos babám ülésbe húzáskor nem emeli a fejét?

Figyelt kérdés
Hason fekve emeli szépen és tartja is, igaz nem bírja 5 percig. Ma voltunk gyerekorvosnál, aki Dévény tornát javasolt. Azt mondta, h hipotón. És, h kevés D vitamint kapott azért van+ keveset tettem hasra. A BioGaia-t kapta, naponta 5 cseppet, ebben 400 NE van. Amit ma írt fel, Eurovit D vitamin, 1 cseppet naponta, abban is ugyanennyi van. Szóval nem értem. Én nem gondoltam, h ennyire el van maradva. Teljesen elkeseredtem. Segítsetek!

2018. jan. 9. 15:44
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ki vagy te?! Honnan tudod, h nem kell a babámnak a Dévény. Valszeg azért utalhat gyerekorvos is, nemcsak neurológus, mert ért hozzá. Ha tudni akarod veleszületett izombetegségem van, ami egyenes ágon ugyan elvileg nem öröklődik, de mi van ha mégis???! Tudod, milyen így élni?? Tudod, mit érzek, h mi van, ha a babám mégis örökölte? Nnem kívánom neked!!!
2018. jan. 9. 23:13
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

Ezek szerint még hülye is vagy.

Ha genetikai betegséged van, hogy a fenébe nem mentél még utána?

A háziorvosnak kell figyelmeztetni?

De ha ilyen bajod van, még inkább abszurd, hogy Dévényeshez vinnéd a gyereked.

Nem írtad, mi a bajod, de pl.: sma-nál is kifejezetten ÁRT a Dévény.

2018. jan. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vidd el a Dévény tornára, pláne, ha sikerül Tb alapon! Nekünk több hónapot kellett volna várni, ezért mentünk a fizetősre. A torna nagyon jó, sokat használt a lányomnak!
2018. jan. 10. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
6-os vok. Szerintem mutassátok meg egy ilyen szakembernek és ő biztos megmondja hogy kell e további kezelés, torna. Te is megnyugszol legalább. Én ezt csinálnám.
2018. jan. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Na, ide figyelj 12es! Tudod, ki a hülye?! De te rettenetesen bunkó és gonosz vagy!!!! Semmit nem tudsz rólam, h mennyit megyek a dolgok után. Olyan ritka betegségem van, aminek nem lehet csak úgy utánamenni. De te biztos jobban tudod. Külföldre járok genetikára te tuskó. Megmondták, h gyakorlatilag 0 az esélye, h a gyerekem örökölje, de senki nem Jóisten és csak találgatnak. Nem lehet csak úgy ukmukfukk utánamenni dolgoknak, a mai egészségügyben pláne. Ha meg még pénzem sem lenne utánamenni, akkor mivan???!!! Ha érdemben nem tudsz segíteni másoknak, akkor minek pofátlankodsz ide????

De minek????

2018. jan. 10. 18:19
 16/18 A kérdező kommentje:
A Dévényes azt mondta, h szükség van a fejlesztésére. Szerinte, nem beteg, mint én. Most éppen van egy olyan babája, akinek olyan betegsége van, mint nekem. Azt mondta, valszeg nem tettem eleget hasra.
2018. jan. 10. 18:24
 17/18 A kérdező kommentje:
Ma bekönyörögtem magam a gyermekneurológushoz is. 1 hónappal ezelőtt febr. 20ra kaptunk időpontot, h megvizsgálják nem örökölte-e tőlem a betegséget, (ezt 3 hónaposan tudják megnézni, a hülyézősek kedvéért)de a tegnap történtek hatására ma odamentem a rendelésére és gyakorlatilag bekönyörögtem magam. Azt mondta jövő pénteken megnézi. Tök rendes volt. Szorítsatok nekem!!!
2018. jan. 10. 18:32
 18/18 anonim ***** válasza:

6-os vok. Jól tetted, hogy elviszed megnézetni. (Amúgy ha a gyerekről van szó én is ilyen "bekönyörgős vagyok", mint te, volt már rá példa.)

A torna jót fog tenni biztos és lehet nem is kell majd sokszor mennetek. Jó, hogy idejében rájöttél a dolgokra.

Szorítok nektek a péntekhez!

2018. jan. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!