Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 2 hónapos babám szeret,...

A 2 hónapos babám szeret, szeretne tv-t nézni, árthat neki?

Figyelt kérdés
Szinte egész nap mennek a különböző gyerekdalok és teljesen oda van értük. Vagyis lenne, mert már oda figyelek, hogy háttal legyen a tv-nek és csak hallja, ne lássa. Szerintetek árt a tv a babának? Annyira megoszlanak erről a vélemények.
2018. jan. 5. 21:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom, hogy megoszlanak-e, én még sosem hallottam olyat, aki azt mondta volna, hogy használ. Csak azt hallottam, hogy ártalmas.


Szerintem két hónaposan még ne kezdd el hülyíteni.

2018. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
7%
Ha direkt gyerekmeséket ,illetve dalokat hall/lát az eggyáltalán nem vészes inkább akkor árthat a TV a gyerknek ha egész nap elötte ül és nincs felügyelet alatt.
2018. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Az egvilagon semmi szuksege ra.
2018. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem egy két hónaposnak - nincs gyerekem - halvány lila gőze sincs, hogy gyermekdalokat vagy lírai rockot hallgat halk hangon. Ennél még a telefon vagy a cd is jobb, mármint ha onnan jön a zene.
2018. jan. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A 4. válaszolónak írnám, hogy szerintem pedig nem mindegy mit hallgat. Mióta megszületett hallgatjuk a gyerekdalokat, énekelek neki és nagyon szereti.
2018. jan. 5. 21:56
 6/18 anonim ***** válasza:
48%
Ugyan, 1-es! Kutatások szerint jellemzően az édesanya intelligenciájához konvergál a gyereké, úgyhogy itt már úgyis el lett ba...
2018. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%
4. vok: mondom, hogy nincs gyerekem, de ha odakerülök, kipróbálom a lírai rockot halkan. De komolyan, tapasztaltabb szülők jobban tudják, én csak ugatom a témát.
2018. jan. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Norman Bates ***** válasza:
81%

A villiogo kep art neki, a kis fejletlen idegrendszere meg nem tud feldolgozni rendesen ennyi ingert.

Hallgatas nem art, de meg ne nezze.

2018. jan. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Norman Bates ***** válasza:
82%

“Good evidence suggests that screen viewing before age 18 months has lasting negative effects on children's language development, reading skills, and short term memory. It also contributes to problems with sleep and attention.”

Ez egy cikkbol van ahol bizonyitottak amit allitanak.

Azt irja, hogy 18 ho alatti babanal negativ hatassal van a nyelv fejlodesre, olvasasra, rovid tavu memoriara. Alvas es viselkedesi problemakhoz is hozzajarul.


Amint a peldakbol is latod, ezek hosszu tavu kovetkezmenyek, evek mulva fog visszanyalni a fagyi :/

2018. jan. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

Kétlem, hogy egy két hónaposnak annyira unalmas lenne a való élet, hogy TV-re lenne szüksége. Fényes, mozog és hangos, persze, hogy nézi, ha tudja.


Az enyém is bőszen figyelné a TV-t, ha hagynám, pedig nálunk nem gyerekdalok szólnak a háttérben.

2018. jan. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!