Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Türelmetlen 2év körüli gyerkőc...

Türelmetlen 2év körüli gyerkőcötök? Kisfiam rémesen. Minden azonnal-rögtön kell, ennek hangot ad, ordít, toporzékol.

Figyelt kérdés
ha a konyhában készítem a reggeli/ebéd/vacsora, ő ott toporog,kapaszkodik fel, mindent lehúzna,ordít.szörnyen viselkedik.kezdem nem bírni.mit tegyek?nem hagyja abba, hiába hagyom figyelmen kívül.
2010. aug. 3. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
1,5 éves kisfiam ugyanezt csinálja.Én olyankor ott hagyom, és egy idő után abbahagyja, vagy próbálom a figyelmét elterelni.
2010. aug. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lányom nem nagyon csinálja ezt, ő is két éves lesz. Ha mégis türelmetlenkedik (ő ilyenkor nyávog), akkor erélyesen rászólok, hogy "befejezted"? Meglepődik, és mondja, hogy be... aztán türelmesen vár (egy darabig) :))
2010. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk két-három dolog vált be. az egyik, hogy felállítom magam mellé egy székre és nézi mit csinálok,"főz" ő is műanyag edénnyel, fakanállal vagy az, hogy megkérem ha már csak az utolsó simítások vannak hátra, hogy gyorsan üljön be az etetőszékébe és próbálja felvenni az előkét, vagy lehajolok hozzá, megérintem a vállait és elmondom a szemébe nézve, hogy most megcsinálom a kaját és eszünk együtt. Ha ezek nem segítenek akkor meg ordít és kész (mostanában szerencsére ez a ritkább eset)
2010. aug. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én lányom- 17 hónapos lesz- most kezd "boszi" lenni toporzékol, csapkod, hisztizik ha rászólok valamiért, mert mondjuk felmászik valahova kipakol, lehúz valamit.

Aztán nagyon meg is tud sértődni.

De nincs szerencséje, van egy 10 éves fiam, nem ejtettek a fejemre, nálam a hiszti már nem jön be:-)))))

2010. aug. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

22:18

és, ha feláll melléd székre nem akar lepakolni?akkor meg abból lenne a hiszti, hogy ezt nem szabad,azt nem szabad.nem?

:)

köszi mindenkinek

2010. aug. 4. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!