Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi esélye van egy férfinek...

Mennyi esélye van egy férfinek arra, hogy csak lányai szülessenek?

Figyelt kérdés
Én ettől félek nagyon, mármint imádnám a lányaimat, de hogy nem lesz fiú utódom, nem lesz fiam. Nincs fiú unokatestvérem, anyám felőli nagynénémnek is két lánya van, apám felőli nagynénémnek is két lánya van. Nekem meg van egy öcsém.
2018. jan. 14. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Hülye kérdés. Nyilván mindenre van esély. Apukámnak csak lányai vannak. Apósomnak csak fiai. Nagybátyáimnak is csak fiai, masiknak csak lányai. Nekem pedig fiam és lányom is..azaz bármi lehet, az épp célbaérő kis spermiumodtól függ hogy milyen kromoszóma a nyertes. Na most ezt ugyebár nem tudod befolyásolni, hogy melyik érjen előbb célba.
2018. jan. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a megtermékenyítő spermasejten múlik. Szóval minden alkalommal van 50% esélyed:)
2018. jan. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Apukámnak csak lányai vannak. Apósa csak fiai. Nekünk 2 lány és 1 fiú. Ezt így előre nem lehet tudni, nem is érdemes stresszelni magad.
2018. jan. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 2 lányunk van. Férjemnek nincs tesója. A nagybátyjáéknál van fiú és lány is. Nálunk minden rokonnak fiú-lány gyermek van.
2018. jan. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hat en ismerek olyat ahol 10 lany van, a 11.et azert vallaltak h az mar tuti fiu lesz de lany lett:D
2018. jan. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3 lány unokatesóm van. Bárkinél meglehet rá az esély.
2018. jan. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!