Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El lehet azt érni valahogy,...

El lehet azt érni valahogy, hogy iker fiaim szülessenek?

Figyelt kérdés
Nem akarok még gyereket, de mióta az eszemet tudom, 2 iker fiút akarok...vagy ha nem ikreket, egy kisfiút....
2015. ápr. 2. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyiket sem tudod befolyasolni. Sem azt hogy ikrek legyenek sem azt hogy fiu. Ez mind genetika es veletlenszeru. ikrekre akkor van valami csekely esely ha bennt van a genekben. Kivulrol ezeket nem lehet befolyasolni.
2015. ápr. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

én nem tudom mik azok az időpontok amikor pl 2 pete érik


az egypetéjű ikrekhez szerintem eléh ha apuka 1 hétig nem él semmilyen formában nemi életet, csak utána(akkor rengeteg jön)

2015. ápr. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

100%-os módszer NINCS!


Viszont a gyermek nemét szaporodásbiológiai klinikákon és mesterséges megtermékenyítő centrumokban tudják szűrni,de nem 100%-osan és nem minden országban legális!

Az ikerterhesség esélye akkor a legnagyobb,ha mesterségesen 6-8 embriót ültetnek be,általában abból 2-3 megfogan és kihordható.

2015. ápr. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ó szent együgyűség....Attól, hogy valaki sokáig nem él nemi életet és sok spermája halmozódik fel, még nem lesz nagyobb az esély ikrekre. A sperma amúgy nem is tud a végtelenségig halmozódni, ha túl sok van, magától kiürül éjszakai magömlés formájában, egy része pedig felszívódik. Biológia tankönyv, 8. osztály.


Az utolsó milyen 6-8 embrióról beszél??? Még lombiknál is csak max. 3-at engednek beültetni.


Kérdező, lehet befolyásolni, persze, csak ez pl. Mo-n nem legális. Nem kérheted pl. egy lombik során, h neked csak fiú embriókat ültessenek be. Házi módszerekkel nem lehet befolyásolni.

2015. ápr. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én meg lányt akarok. Ha fordítva sikerül elcseréljük?:)))
2015. ápr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2-es 5 nap után lekezd lebomlani a sperma. egy hetesnél hiába tűnik soknak,a fele már kinyiffant. nekünk ezt andrológus mondta
2015. ápr. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudod én neonatológián dolgozom. Annak, aki ilyen elvárásokkal zakatol bele majd a terhességbe, felkínálnék lehetőségként 1x8 órát a PIC-en, hogy lássa: egyetlen dolgot lehet kívánni, amikor gyermekre vágyunk, az pedig az, hogy egészséges legyen.


Egy 3 éves kislány anyukája, 20 hetes kismama

2015. ápr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
koppintsd össze 3x az aranycipőd sarkát és mormolj el egy bűbájt...
2015. ápr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!