Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy megtartsa a...

Mit tegyek, hogy megtartsa a fejét utál hason lenni?

Figyelt kérdés
3 honapos lesz a babám és ha hasra teszem nem akarja emelni a fejet inkabb alszik vagy kuszik felem. Mar 3 szor fordult elő h arra ébredtem h mellettem van. Pl nappal berakom az ágyunkba a takarojara hason elkezd erolkodni meg sirni aztN elalszik en is be alszok es fejjel felem van pár cm egyszwrcsak arra ebredek. Volt mar maskor is ilyej nem akart az agyaba aludni beraktam mellenk a polyaba es reggel maf mellettem volt ugy ebredtem. Nem olyan hosszu kuszast kepzeljetek el egy fel metert kb csak.. normalis ez? Ti h vettetek ra h hason emwlje meg a fejet a jatek nem erdekli.

2018. jan. 15. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Pontosan ilyen idős volt a fiam,amikor hasonló kérdést irtam ki :) ő sem szeret hason lenni,amikor hasra tettem csak pihengetett,nézelődött de a fejét nem emelte :) én naponta többször is hasra tettem pár percre,amíg nem kezdett el sírni és napokon belül emelhetni kezdte a fejét :) türelem

Az hogy kúszik sztem nincs vele baj,főleg ha anyatejes.Nemrég olvastam egy cikket hogy a pár napos babák is képesek feltornázni magukat a ciciig :D

2018. jan. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
ha utál hason lenni akkor is muszáj. az én fiam is utálta, de ez nem kívánság műsor. persze hogy nem szereti, mert nehéz, megerőltető neki. de 3 hónaposan már nagyon nem normális hogy nem képes tartani a fejét. amúgy meg ne rakd az ágyadba, egy sima szőnyegen próbáld gyakoroltatni vele napi 20 percet legalább.
2018. jan. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Én hívtam hozzá egy dévényes gyógytornászt, 3 alkalom után gyönyörűen emelte a fejét.
2018. jan. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Mi is dévényeshez mentünk, kiderült volt más baj is, fél évig jártunk, mindent helyre tett :)
2018. jan. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Legelőször a háziorvosnak mutasd meg, aztán ha kell, ő küld tovább. A dévényesek nem orvosok, fejlődésneurológián küldenek dévényes gyógytornára ha szükségesnek látják. 3 hónaposan már nem kellene sírnia, emelnie kellene a fejét.
2018. jan. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jajj, kedves ostobák, a dévényes

es az egy gyógytornász, aki a dévény módszerrel dolgozik, ha nem emeli a baba a fejét akkor tudni fogja,mit kell vele csinálni. De ha már ilyen buták vagytok, akkor nem kellene nullázgatni. Vannak egyébként más módszerek is, oda is lehet fordulni, akár sima gyogytornászhoz is.

2018. jan. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi válaszokat mindenkinek ment a zöld kezecske.
2018. jan. 18. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!