Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napi 20 perc séta a friss...

Napi 20 perc séta a friss levegőn elég lehet, vagy túl kevés?

Figyelt kérdés
A legtöbb baba odavan a sétáért, szeret aludni a babakocsiban, stb., na de az én lányom nem :( . Már az öltöztetésnél eléggé ki van és a 20 perc alatt is nyűgös, mire haza érünk már sír. Más baba is van így?
2018. jan. 15. 15:43
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
8%
Van, hogy napokig ki se megyunk.. Kulon setalni meg azert nem fogok el menni, hogy levegőn legyunk.. Akkor megyek ki a hazbol ha megyunk vasarolni, de altalaban a parom kuldom, van, hogy egy hetig ki se megyunk.. Főleg ilyen hidegen, nem hulyultem meg :)
2018. jan. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
93%
Mi ma 2 órát sétáltunk, kicsit hideg volt de jól felöltöztettem a gyerkőcöt.Ő szeret babakocsiba lenni, nézelődni stb. Ha minden nap nem is megyünk levegőre de minden másnap biztos.1-2 órát szoktunk levegőn lenni, a kisfiam már 19 hónapos.A 20 perc is jó már 😉
2018. jan. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
86%
Mennyi idős? Szerintem kevés. Az első meg szégyelje magát.
2018. jan. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem próbáld úgy hogy egyre húzod az időt. Vagy akkor vidd le amikor nagyon fáradt, lehet elaludna
2018. jan. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
9%
Rögtön azt teszem :D de en nem fogok csak azert ki menni, hogy setaljunk.. Mi ertelme? Legalabb a gyerek se fog fazni es nem lesz beteg, hiaba fel van öltöztetve.. Majd nyaron lehet kint eleget, akkor többet jarunk majd el itthonrol, de akkor se setalni csak.. Annak nincs ertelme.
2018. jan. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
59%

Esetleg hordozokendoben (vagy más hordozó van) nem élvezne jobban? Vannak gyerekek akiket frusztrál a babakocsi, hogy túl nagy tér van körülöttük.


Én nagyon szeretek sétálni, ma olyan 1,5 órát voltunk el, 3 hónapos a fiam

2018. jan. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
15%
Ki olyan elmehaborodott aki hordozó kendo ben cipeli a gyereket az utcan? Itthon se veszem fel csak ha muszaj, nem, hogy meg cipeljem is..
2018. jan. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
84%
Jézusom... Inkább hagyjuk.. De azért olvass már utána, hogy mennyire fontos a friss levegő a gyerek egészséges fejlődésehez. Lustaság miatt veszélyezteted a gyereket. Még az elítelteknek is jár napi egy óra séta.
2018. jan. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
11%
De mi nem szeretunk ki menni feleslegesen, csak ha megyunk valahova.. Nem hal bele senki se, ha parnapot nem megy ki, amugymeg van friss levegő kinyitom az ablakot es kesz. Nagy tudas kell hozza :D
2018. jan. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
73%
Szegèny gyerek :(
2018. jan. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!