Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MIlyenek a CSERPES féle...

MIlyenek a CSERPES féle tejtermékek? Tényleg nincs benne tartósítószer?

Figyelt kérdés
Joghurtot,túrót vettem pont ezért,remélem tényleg igaz 11 hónaposomnak szeretném adni.Ja és azért vagyok bizonytalan, mert nem volt rajta termékismertető,csak az eladó ajánlotta.
2010. jún. 5. 12:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
valóban tartósítószer mentesek, és jó a minőségük is.
2010. jún. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Barátnőm esküszik rá, azt mondta nagyon finom, jó minőségű, és "valódi", nem mű, nincs benne semmi felesleges cucc. Nálunk sajnos nem kapni, ha jönnek látogatóba felpakoltatok velül, mi is ki fogjuk próbálni.
2010. jún. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Milyen terméküket lehet még adni pl. a sajtot?(azt nem néztem milyen állagú)
2010. jún. 19. 22:12
 4/11 anonim ***** válasza:
bocs az offért, de hol lehet ilyen termékeket venni?
2010. jún. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kapuvári a Cserpes, Győr-Moson-Sopronban lehet kapni. Nálunk (Sopron) Boci-bocit játszó autóból lehet venni, de egyre több boltban, pékségben is.

Valahol azt hallottam, hogy Pesten is forgalmaznak.

2010. jún. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nálunk ilyen un. szociális boltban lehet kapni,csak magyar termékeket forgalmaznak.
2010. jún. 20. 11:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát én leszek a kivétel, én abszolút nem adnám a babámnak az egy dolog hogy mit írnak rá és hogy az eladó mit mond a férjem szállított oda az üzembe Kapuvárra, és azt mondta tele van savóval és savóporral.
2010. jún. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A második válaszoló vagyok. Minden termékre lehet rosszat mondani egyébként. az én éllettársam kamionsofőr, ő is tudna mesélni...hogy a magyar tej hová megy és mi mit eszünk helyette magyar joghurt, gyümölcs címen. szerintem mindenki azt nem eszi amibe belátása van. Így van ez mindennel, tejtermékkel, felvágottakkal, savanyúsággal. Én csak azt tudom mondani, hogy a barátnőm kóstolta és nem tűnt műnek mint a többi. De hogy végül mi van benne...ez olyan, hogy vajon miért nem ehetnek bizonyos tejterméket a gluténérzékenyek, mikor a tejfölben elvileg mit keres a gabona...
2010. jún. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Budapesten lehet kapni a Kispesti piacon: a villamoshoz legközelebb eső soron, és a X. keröületben, a Cédrus Piacon is láttam már, sőt a Lipóti pékségekben is!
2010. aug. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

bp-en a közgáz melletti és az újpesti piacon is lehet kapni a pékségekben, és még valószínűleg más vásárcsarnokos pékségben is. a westend -1. szintjén is lehet kapni a vízesésnél egy pékségnél.


én nagyon szeretem, természetesen nem végeztem laborvizsgálatot rajta, de messze kiemelkedik minden más tejtermék közül, amit valaha kóstoltam, és boltban kapható (kivéve egy őrségi termelői sajtot). ha engem kérdezel, teljesen természetes szerintem.

esetleg szerezz egy orvosis halgatót és kérdezd meg hogy lehetne bevizsgáltatni. :)

2010. okt. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!