Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nyafoghat egy 8 honapos...

Miert nyafoghat egy 8 honapos baba egesz nap?

Figyelt kérdés
Nem tudom sokaig lekotni a figyelmet. Olben nem szeret lenni, ulni ket percig sem akar. Hat honapos kora ota bejarja a hazat negykezlab, ket hete felallt, igy mar fel percre sem tudom otthagyni, mert mindenhol felhuzza magat, de meg sokszor elesik. Az ejszakak remesek, rengetegszer ebred. Mindent rag, de foga meg nincs. Lehet ez az oka?Azt is latom,h.rendesen frusztralja,h.meg nem tudja tartani a tempot a nagytesoval. A lanyom sokkal nyugodtabb volt es jo alvo volt. Most olyan vagyok, mint egy zombi.

2018. jan. 17. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Fogzik, szepaszorong, mozgásfejlődik...csupán ennyi történik vele egyszerre...

A csoda az lenne, ha nyugodt tudna lenni.

Kitartást!

2018. jan. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
gurulós és sima járóka,nem kell a gyerek fenekében lenni csak mert felfedez. Legyen a pici látótérben és ennyi.
2018. jan. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!